HC Teplice Huskies

Vítejte na stránkách hokejového klubu
HC Teplice Huskies
www.hokejteplice.cz

Slavnostní otevření Zimáku se vydařilo

Slavnostní otevření Zimáku se vydařilo

Ve středu 6.3.2019 došlo na Zimáku v Teplicích ke slavnostní události. Primátor města Hynek Hanza společně s bývalým primátorem Jaroslavem Kuberou, zástupci Českého hokeje a projektanty haly přestřižením pásky oficiálně zahájili provoz zimního stadionu.

Historicky první zápas na Zimáku odehráli bývalí hráči Teplic a Litvínova, kteří se namixovali do modrého a žlutého týmu. Proti sobě tak nastoupila taková esa let minulých jako Jiří Šlégr, Jan Alinč, Zdeněk Orct, Angel Nikolov, Ivo Prorok, Vojtěch Kubinčák nebo Jan Čaloun. Všichni ukázali, že hokej rozhodně nezapomněli. Zápas přinesl spoustu branek a na závěr také třešničku v podobě nájezdů.

O první přestávce vidělo několik stovek diváků produkci nového teplického krasobruslařského oddílu, po druhé třetině se jim na ledě předvedli naši malí hokejisté HC Teplice Huskies, kteří již přes dva týdny na Zimáku pilně trénují.

Jak slavnostní otevření vypadalo očima malého hokejisty se můžete podívat na videu od Františka Bílka z Teplického deníku. Fotoreportáž z celé akce najdete zde.

Diskuze

Události

Žádné nadcházející události.

Najdete nás na Facebooku

Město Teplice Alpin Mont Servis, s.r.o. Bery Transport s.r.o. Marius Pedersen a.s. Severočeské doly a.s. RedTrans JP Clean Servis Pro-idea s.r.o. Ústecký kraj Advokátní kancelář Puchmeltr SITEZ s.r.o. KOVOSREAL s.r.o. HAVE 2000 s.r.o.

Počet návštěv: 15101
Posledních 30 dnů: 805 | Posledních 7 dnů: 228 | Poslední den: 21

© 2020 HC Teplice Huskies | Všechna práva vyhrazena | martin.cimrman@hokejteplice.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne