HC Teplice Huskies

Vítejte na stránkách hokejového klubu
HC Teplice Huskies
www.hokejteplice.cz

V Teplicích se konal první Týden hokeje

V Teplicích se konal první Týden hokeje

Přesně 22 úplných hokejových nováčků zavítalo v úterý 24. září na teplický Zimák, kde se v rámci projektu Pojď hrát hokej konal velmi oblíbený Týden hokeje.

Po úvodní registraci a předání dárků na děti čekali trenéři HC Teplice, kteří je vzali na rozcvičku. Pro rodiče mezitím probíhala prezentace, kde se dozvěděli všechny důležité informace o klubu, akci Pojď hrát hokej, hokejové výstroji a podpoře ze strany Českého hokeje.

Poté čekal na děti program na ledové ploše. Chvilku mohly pozorovat ukázku minihokeje v podání teplických hokejových nadějí a pak už si zkoušely své první hokejové krůčky.

  „Pro děti byla připravena tři stanoviště, kde si postupně vyzkoušely bruslení, střelbu na bránu, opičí překážkovou dráhu a také se dost vyřádily s různými míči a balónky“ říká šéftrenér klubu Martin Cimrman.

Děti si to na ledě moc užily, velkou radost jim udělal i dárek v podobě reprezentačního dresu, náramek Český hokej a samozřejmě sladká odměna za odvahu a za to, že celý program zvládly. Jsme moc rádi, že si na náš Zimák našli cestu další rodiče s dětmi a za to, že jsme se akce Týden hokeje mohli zúčastnit“ upřesňuje zároveň i předseda oddílu.

  „Rád bych ještě poděkoval všem trenérům za skvěle odvedenou práci a dobrovolníkům z řad našich rodičů, kteří si udělali čas a pomohli nám s organizací a zajištěním celé akce. V lednu nás čeká další Týden hokeje a už teď můžu slíbit pár novinek a vylepšení.“ dodává kouč.

Pro děti, které by si chtěly také hokej vyzkoušet a úterní nábor nestihly, je možnost navštívit trénink hokejové přípravky v průběhu celé sezóny.

Článek včetně fotogalerie najdete zde.

Diskuze

Události

Žádné nadcházející události.

Najdete nás na Facebooku

Město Teplice Alpin Mont Servis, s.r.o. Bery Transport s.r.o. HAVE 2000 s.r.o. Marius Pedersen a.s. Severočeské doly a.s. RedTrans JP Clean Servis Pro-idea s.r.o. Ústecký kraj Advokátní kancelář Puchmeltr SITEZ s.r.o. KOVOSREAL s.r.o. PLATINUM NATURAL s.r.o.

Počet návštěv: 16979
Posledních 30 dnů: 1604 | Posledních 7 dnů: 470 | Poslední den: 54

© 2020 HC Teplice Huskies | Všechna práva vyhrazena | martin.cimrman@hokejteplice.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne