HC Teplice Huskies

Vítejte na stránkách hokejového klubu
HC Teplice Huskies
www.hokejteplice.cz

Týden hokeje opět v Teplicích

Týden hokeje opět v Teplicích

Na teplickém Zimáku se v rámci projektu Pojď hrát hokej konal podruhé oblíbený Týden hokeje. Na ledě se prohánělo přes 30 hokejových nováčků.

Po uvítání, registraci, předání dresů a dalších dárků se dětí ujali trenéři HC Teplice a nové hokejisty připravili na rozcvičce na výkon, který je pak čekal na ledě. Mezitím probíhala prezentace pro rodiče, kde se dozvěděli podrobnější informace o klubu, trénincích, akci Pojď hrát hokej, hokejové výstroji a podpoře klubu ze strany Českého hokeje.

Většina dětí se pak poprvé seznámila s hokejovým vybavením. Společně s rodiči však vše zvládli a u ledu byli připraveni včas.

„Děti na úvod okoukly už pokročilejší hokejisty v akci a pak už se statečně vydaly na 4 stanoviště, kde si vyzkoušely bruslení, střelbu na bránu, házení míči, ale i třeba pinkání s balónky, tahání na laně nebo jízdu v brance“ říká šéftrenér klubu Martin Cimrman.

„Dětem hned na začátku rozzářil oči reprezentační dres. Všichni si to užili a vypadali spokojeně, tak snad nám rodiče přivedou děti na další tréninky naši přípravky“ zmiňuje zároveň i předseda oddílu.

„Skvělou práci odvedli trenéři. Roli trenérů si vyzkoušely i některé naše hráčky ze 3. a 4. třídy. Opět nám s organizací a občerstvením pomohli rodiče našich malých hokejistů. Všem bych chtěl moc poděkovat.“ dodává kouč.

Pro děti, které by si chtěly také hokej vyzkoušet a úterní nábor nestihly, je možnost navštívit trénink hokejové přípravky v průběhu celé sezóny. A to v sobotu od 8:00 a v pondělí od 16:00. Rozpisy tréninků jsou k dispozici na webu www.hokejteplice.cz a facebookovém profilu klubu.

Oficiální článek a galerii z akce najdete zde přímo na stránkách Pojď hrát hokej.

Diskuze

Najdete nás na Facebooku

Město Teplice Alpin Mont Servis, s.r.o. Bery Transport s.r.o. Marius Pedersen a.s. Severočeské doly a.s. RedTrans JP Clean Servis Pro-idea s.r.o. Ústecký kraj Advokátní kancelář Puchmeltr SITEZ s.r.o. KOVOSREAL s.r.o.

Počet návštěv: 13577
Posledních 30 dnů: 605 | Posledních 7 dnů: 137 | Poslední den: 13

© 2020 HC Teplice Huskies | Všechna práva vyhrazena | martin.cimrman@hokejteplice.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne