HC Teplice Huskies

Vítejte na stránkách hokejového klubu
HC Teplice Huskies
www.hokejteplice.cz

Hokej Doma s HC Teplice

Hokej Doma s HC Teplice

Huskies trénují doma. Vedení klubu chce vyzkoušet on-line tréninky.

V současné situaci se bohužel nedá společně trénovat. Proto trenéři HC Teplice připravili pro děti cvičení, které mohou provádět z domova. Všechna videa jsou k zhlédnutí zde.

Pokud se situace ohledně společného trénování nezlepší, na květen budou pro děti připraveny individuální plány a vedení klubu řeší možnost on-line tréninků pro všechny kategorie.

„Samozřejmě sledujeme postupná uvolňování opatření proti koronaviru a podle vývoje budeme reagovat. V případě, že se nebude moc trénovat ani v květnu, připravujeme on-line tréninky, tréninkové plány pro děti a budeme pokračovat v natáčení videí. Také rodičům průběžně zasíláme videa z dílny Českého hokeje. Na první tréninky se už všichni trenéři těší, tak snad se brzy dočkáme“ vzkazuje dětem a jejich rodičům šéftrenér klubu Martin Cimrman.

Diskuze

Události

Žádné nadcházející události.

Najdete nás na Facebooku

Město Teplice Alpin Mont Servis, s.r.o. Bery Transport s.r.o. HAVE 2000 s.r.o. Marius Pedersen a.s. Severočeské doly a.s. RedTrans JP Clean Servis Pro-idea s.r.o. Ústecký kraj Advokátní kancelář Puchmeltr SITEZ s.r.o. KOVOSREAL s.r.o. PLATINUM NATURAL s.r.o.

Počet návštěv: 16979
Posledních 30 dnů: 1604 | Posledních 7 dnů: 470 | Poslední den: 54

© 2020 HC Teplice Huskies | Všechna práva vyhrazena | martin.cimrman@hokejteplice.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne