HC Teplice Huskies

Vítejte na stránkách hokejového klubu
HC Teplice Huskies
www.hokejteplice.cz

Hodnocení sezóny 2019/2020

Hodnocení sezóny 2019/2020

Šéftrenér klubu hodnotí uplynulou sezónu.

První oficiální sezóna pro HC Teplice skončila bohužel předčasně. Šéftrenér klubu Martin Cimrman ji i tak hodnotí velmi pozitivně. 

„Až na ten brzký konec a to, že jsme museli zrušit vícesportovní a hokejové turnaje, které jsem měli v březnu a dubnu v plánu, hodnotím sezónu rozhodně kladně. Děti tréninky baví, zlepšují se v bruslení a dalších dovednostech. Trenéři na sobě pracují, ptají se, řeší tréninkové jednotky. Rodiče dětí, kteří s hokejem začali, si zvykali na hokejové prostředí. To, co rodiče předváděli na našich turnajích nebo akcích Pojď hrát hokej při pomoci s občerstvením a podobně, bylo úžasný. Ale právě třeba na komunikaci s rodiči bychom v příští sezóně chtěli zapracovat, také bychom rádi s dětmi trávili více času mimo led a to jak formou tréninku, tak i společným výletem nebo víkendem atd. “ shrnuje trenér.

Kompletní hodnocení všech kategorií je volně přístupné zde:

HC Teplice - hodnocení sezóny 2019/2020

Za HC Teplice Huskies

Aleš Zahálka
místopředseda klubu

Diskuze

Události

Žádné nadcházející události.

Najdete nás na Facebooku

Město Teplice Alpin Mont Servis, s.r.o. Bery Transport s.r.o. Marius Pedersen a.s. Severočeské doly a.s. RedTrans JP Clean Servis Pro-idea s.r.o. Ústecký kraj Advokátní kancelář Puchmeltr SITEZ s.r.o. KOVOSREAL s.r.o. HAVE 2000 s.r.o.

Počet návštěv: 15101
Posledních 30 dnů: 805 | Posledních 7 dnů: 228 | Poslední den: 21

© 2020 HC Teplice Huskies | Všechna práva vyhrazena | martin.cimrman@hokejteplice.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne