HC Teplice Huskies

Vítejte na stránkách hokejového klubu
HC Teplice Huskies
www.hokejteplice.cz

Letní příprava v plném proudu

Letní příprava v plném proudu

První květnový týden se malí hokejisté a trenéři oťukávali při on-line trénincích. Pak už se vrhli naplno do společné letní přípravy a navíc musí hráči plnit individuální plány.

Týden v on-line režimu Huskies zvládli. „Malinko nás on-line tréninky potrápily, ale myslím, že jsme se každým dnem zlepšovali a nakonec to dopadlo celkem dobře. Všichni jsme moc rádi za to, že se už můžeme společně připravovat na příští sezónu. Suchá příprava má šťávu a děti i trenéři si zaslouží velkou pochvalu za přístup k tréninkům. S individuálními plány, které jsme hráčům připravili na květen, budeme pokračovat i nadále“ uvádí šéftrenér klubu Martin Cimrman.

„S kvalitou tréninků jsem spokojený, převážná většina dětí dělá v trénincích velké pokroky. Lepší se i docházka“ dodává hlavní trenér 2. třídy Tibor Ondruš.

Příprava pokračuje v červnu ve stených časech, termínech atd. V červenci mají hokejisté volno a v srpnu se začíná už i na ledě příměstkými kempy, které jsou již beznadějně zaplněny.

Fotky ze suché připravy ke shlédnutí zde.

Diskuze

Události

Žádné nadcházející události.

Najdete nás na Facebooku

Město Teplice Alpin Mont Servis, s.r.o. Bery Transport s.r.o. HAVE 2000 s.r.o. RedTrans TZK Teplice SITEZ s.r.o. KOVOSREAL s.r.o. PLATINUM NATURAL s.r.o. Pro-idea s.r.o. Ústecký kraj Advokátní kancelář Puchmeltr Marius Pedersen a.s. JP Clean Servis Hockey shop Teplice Severočeské doly a.s. KAPE číštení s.r.o. Čistá okna s.r.o. Sportaréna Teplice

Počet návštěv: 20720
Posledních 30 dnů: 1008 | Posledních 7 dnů: 193 | Poslední den: 20

© 2021 HC Teplice Huskies | Všechna práva vyhrazena | karel.primus@hokejteplice.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne