HC Teplice Huskies

Vítejte na stránkách hokejového klubu
HC Teplice Huskies
www.hokejteplice.cz

Letní příprava v plném proudu

Letní příprava v plném proudu

První květnový týden se malí hokejisté a trenéři oťukávali při on-line trénincích. Pak už se vrhli naplno do společné letní přípravy a navíc musí hráči plnit individuální plány.

Týden v on-line režimu Huskies zvládli. „Malinko nás on-line tréninky potrápily, ale myslím, že jsme se každým dnem zlepšovali a nakonec to dopadlo celkem dobře. Všichni jsme moc rádi za to, že se už můžeme společně připravovat na příští sezónu. Suchá příprava má šťávu a děti i trenéři si zaslouží velkou pochvalu za přístup k tréninkům. S individuálními plány, které jsme hráčům připravili na květen, budeme pokračovat i nadále“ uvádí šéftrenér klubu Martin Cimrman.

„S kvalitou tréninků jsem spokojený, převážná většina dětí dělá v trénincích velké pokroky. Lepší se i docházka“ dodává hlavní trenér 2. třídy Tibor Ondruš.

Příprava pokračuje v červnu ve stených časech, termínech atd. V červenci mají hokejisté volno a v srpnu se začíná už i na ledě příměstkými kempy, které jsou již beznadějně zaplněny.

Fotky ze suché připravy ke shlédnutí zde.

Diskuze

Události

Žádné nadcházející události pro tento tým.

Najdete nás na Facebooku

Město Teplice Alpin Mont Servis, s.r.o. Bery Transport s.r.o. Marius Pedersen a.s. Severočeské doly a.s. RedTrans JP Clean Servis Pro-idea s.r.o. Ústecký kraj Advokátní kancelář Puchmeltr SITEZ s.r.o. KOVOSREAL s.r.o. HAVE 2000 s.r.o.

Počet návštěv: 14260
Posledních 30 dnů: 649 | Posledních 7 dnů: 190 | Poslední den: 16

© 2020 HC Teplice Huskies | Všechna práva vyhrazena | martin.cimrman@hokejteplice.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne