HC Teplice Huskies

Vítejte na stránkách hokejového klubu
HC Teplice Huskies
www.hokejteplice.cz

Měsíc volna je tu. Letní příprava u konce

Měsíc volna je tu. Letní příprava u konce

Letní příprava se pomalu a jistě chýlí ke konci. V pátek se konal florbalový turnaj v teplické sportovní hale. Ten trenéři uspořádali jako odměnu dětem za jejich přístup k tréninkům v posledních dvou měsících.

Pár posledních tréninků a děti se rozprchnou na tábory, dovolené a chaty. Volno si zaslouží. „Od druhého týdne v květnu probíhala letní příprava. S přístupem dětí k tréninkům a docházkou na ně jsme velmi spokojeni. Všichni si tréninky užívali a přitom opravdu makali. Také je na hráčích za měsíc a půl vidět velký progres. Napříč všemi kategoriemi nám vyskočilo pár hodně šikovných a nadaných atletů“ uvádí šéftrenér klubu Martin Cimrman.

Trenéři své smečce poděkovali florbalovým turnajem ve sportovní hale, odkud si děti odnesly zážitky ze zápasů, nájezdů a také skákacího hradu. Navíc odešel každý s medailí, svačinkou a sladkou odměnou. „Turnaj se všem líbil, k vidění bylo hodně napínavých bitev, spousta pěkných nájezdů a skákací hrad si užily i naše trenérky. Pravděpodobně to zopakujeme i přístí rok. Trenéři také apelovali na své svěřence, aby se celý červenec neváleli u počítače a mobilu. Během karantény plnily děti individuální plány. Všechny vědí co můžou a mají dělat, tak snad si naše doporučení vezmou k srdci“ dodává kouč.

Hokejová smečka se opět setká začátkem srpna. Začne se pěkně zhurta a to letními příměstskými kempy, kde se děti oproti loňsku dočkají řady novinek a překvapení.

Fotky ze závěrečné akce letní přípravy k vidění zde.

Diskuze

Události

Žádné nadcházející události.

Najdete nás na Facebooku

Město Teplice Alpin Mont Servis, s.r.o. Bery Transport s.r.o. HAVE 2000 s.r.o. RedTrans TZK Teplice SITEZ s.r.o. KOVOSREAL s.r.o. PLATINUM NATURAL s.r.o. Pro-idea s.r.o. Ústecký kraj Advokátní kancelář Puchmeltr Marius Pedersen a.s. JP Clean Servis Hockey shop Teplice Severočeské doly a.s. KAPE číštení s.r.o. Čistá okna s.r.o. Sportaréna Teplice

Počet návštěv: 20720
Posledních 30 dnů: 1008 | Posledních 7 dnů: 193 | Poslední den: 20

© 2021 HC Teplice Huskies | Všechna práva vyhrazena | karel.primus@hokejteplice.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne