HC Teplice Huskies

Vítejte na stránkách hokejového klubu
HC Teplice Huskies
www.hokejteplice.cz

Letní příměstské kempy zaplněny. Bude to jízda

Letní příměstské kempy zaplněny. Bude to jízda

Příměstské kempy jsou beznadějně zaplněny. První dva týdny v srpnu se bude na teplickém Zimáku a okolních sportovištích prohánět přes 60 malých sportovců. Děti čeká oproti loňsku řada hokejových i nehokejových novinek. Změny budou také v trenérském a organizačním zajištění akce, jídelníčku a náplni tréninkových jednotek.

Minulý rok se na prvních kempech v podání HC Teplice dětem i rodičům líbilo. Vedení klubu doufá, že letos to bude ještě lepší. „Loňské kempy byly vlastně naší první velkou akcí a všichni byli spokojeni. I přesto ale chystáme dost změn a novinek. Děti se mohou těšit mimo jiné na hasiče, kouzelníka, angličtinu nebo výlet na hory. Na ledě budeme ráno makat, hodně bruslit a odpoledne hrát. Na suchu se zaměříme na rychlost, obratnost a sílu a po obědě budou turnaje ve fotbale, basketu, házené a rugby doplněné o kompenzační cvičení a protahování. Chybět nebude opět závěrečný hokejový turnaj a grilovačka“ uvádí předseda klubu Martin Cimrman.

„Náročný program čeká také na všechny trenéry, pro které bude kemp zároveň i takové malé školení, ale věřím, že to všichni zvládneme a posuneme naši práci zase o kousek dál“ dodává zároveň i šeftrenér mládeže.

Příměstské kempy začínají 3. a 10.8.2020. Pro přihlášené hráče bude o víkendu před začátkem akce zajištěno rozbruslení. Přesný termín, čas a další podrobnosti o kempu se dozví rodiče v informačním emailu v průběhu příštího týdne.

Malá ochutnávka z minulého roku v sekci video.

 

Diskuze

Události

Žádné nadcházející události.

Najdete nás na Facebooku

Město Teplice Alpin Mont Servis, s.r.o. Bery Transport s.r.o. Marius Pedersen a.s. Severočeské doly a.s. RedTrans JP Clean Servis Pro-idea s.r.o. Ústecký kraj Advokátní kancelář Puchmeltr SITEZ s.r.o. KOVOSREAL s.r.o. HAVE 2000 s.r.o.

Počet návštěv: 15101
Posledních 30 dnů: 805 | Posledních 7 dnů: 228 | Poslední den: 21

© 2020 HC Teplice Huskies | Všechna práva vyhrazena | martin.cimrman@hokejteplice.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne