HC Teplice Huskies

Vítejte na stránkách hokejového klubu
HC Teplice Huskies
www.hokejteplice.cz

Na Wolves Cupu se tepličtí Huskies neztratili

Na Wolves Cupu se tepličtí Huskies neztratili

O víkendu 12. - 13.9. se do západočeské metropole na turnaj Wolves Cup 2020 vydaly hned čtyři věkové kategorie teplických Huskies. V sobotu ročníky 2011 a 2012, v neděli pak 2013 a 2014. Všechny týmy obstály ve velké konkurenci a odehrály skvělé zápasy. Nakonec se výprava HC Teplice díky nejmladším borcům vracela domů s medailemi.

 

V sobotu se teplické výpravě výsledkově příliš nedařilo. „ Ročník 2011 doplatil na důraz v koncovce a proměňování šancí, odehráli jsme výborné, vyrovnané zápasy, ale na vítězství v utkání to bohužel ani jednou nestačilo. Hráče přesto chválím za přístup, povedené akce, hezké góly a obětavé obranné zákroky. Ti o rok mladší na tom byli velmi podobně s rozdílem, že poslední zápas ve skupině zvládli a ve vyrovnané bitvě zdolali Český Krumlov“ hodnotí turnaj šéftrenér klubu Martin Cimrman.

„ V neděli to bylo už malinko veselejší. Hráči ročníku 2013 do turnaje vstoupili skvěle. Po dvou vítězných zápasech nás v souboji hokejových smeček zastavili domací Wolves. Nakonec z toho bylo hezké 5. místo a sehráli jsme skvělý turnaj. Nejmladší borci od začátku turnaje váleli a nakonec vybojovali medaile a pohár za 3. místo. Pro spoustu dětí to byl vůbec první venkovní turnaj, mají nové zážitky a zkušenosti. Perfektní práci odvedli také všichni trenéři a rodičům bych rád poděkoval za to, že neváhali a vydali se s námi přes půl republiky“ dodává Martin.

Turnaje se zůčastnily např. týmy Wolves Plzeň, Bílí Tygři Liberec, Nurnberg team, HC PZ Kladno, HC Letci Letňany, HC Slovan Louny, HC Rokycany, Rytíři Kladno, HC Slavia Praha a HC Rakovník.

 

Diskuze

Události

Žádné nadcházející události.

Najdete nás na Facebooku

Město Teplice Alpin Mont Servis, s.r.o. Bery Transport s.r.o. HAVE 2000 s.r.o. Marius Pedersen a.s. Severočeské doly a.s. TZK Teplice RedTrans JP Clean Servis Pro-idea s.r.o. Ústecký kraj Advokátní kancelář Puchmeltr SITEZ s.r.o. KOVOSREAL s.r.o. PLATINUM NATURAL s.r.o.

Počet návštěv: 18799
Posledních 30 dnů: 1481 | Posledních 7 dnů: 173 | Poslední den: 17

© 2020 HC Teplice Huskies | Všechna práva vyhrazena | martin.cimrman@hokejteplice.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne