HC Teplice Huskies

Vítejte na stránkách hokejového klubu
HC Teplice Huskies
www.hokejteplice.cz

Na první letošní nábor dorazilo osm nováčků

Na první letošní nábor dorazilo osm nováčků

Na teplickém Zimáku se konal první letošní nábor nových zájemců do hokejové smečky. Dorazilo 8 nových dětí s rodiči. Všem nováčkům se na ledě líbilo a přislíbili účast na dalších trénincích přípravky. Tradiční náborová akce Týden hokeje proběhne letos nově v listopadu.

Po uvítání, registraci, předání dárků a sladkostí se dětí ujali trenéři HC Teplice a vzali všechny hokejové nováčky na rozcvičku. Mezitím probíhala schůzka šéftrenéra klubu s rodiči, kde se všichni přítomní dozvěděli podrobnější informace o klubu, trénincích, filosofii klubu, možnosti zapůjčení hokejové výstroje a podpoře klubu ze strany Českého hokeje.

Většina dětí se pak poprvé seznámila s hokejovým vybavením. Po krátké ukázce, jak se na bruslích pohybuje a vstává, se všichni těšili na led.

„Děti na začátku koukaly na ukázku minihokeje v podání naší 1. a 2. třídy, pak se společně s trenéry vrhly na 3 stanoviště, kde si postupně vyzkoušely bruslení, střelbu na bránu, házení míči, pinkání s balónky, opičí překážkovou dráhu a tahání na laně nebo jízdu v brance“ říká šéftrenér klubu Martin Cimrman.

„Jsme moc rádi, že si i v této složité době na Zimák našli cestu další rodiče s dětmi a že zájem o hokej v Teplicích pořád je“ zmiňuje zároveň i předseda oddílu.

Pro děti, které by si chtěly hokej také vyzkoušet a čtvrteční nábor nestihly, je možnost navštívit trénink hokejové přípravky v průběhu celé sezóny. A to v sobotu od 8:00 a v pondělí od 13:15. Rozpisy tréninků jsou k dispozici na našem webu v sekci tréninky.

Další nábor proběhne 26.11. od 15:30 v rámci oblíbeného projektu Týden hokeje.

Fotky ze čtvrteční akce ke shlédnutí a stažení zde.

Diskuze

Události

Žádné nadcházející události.

Najdete nás na Facebooku

Město Teplice Alpin Mont Servis, s.r.o. Bery Transport s.r.o. HAVE 2000 s.r.o. RedTrans TZK Teplice SITEZ s.r.o. KOVOSREAL s.r.o. PLATINUM NATURAL s.r.o. Pro-idea s.r.o. Ústecký kraj Advokátní kancelář Puchmeltr Marius Pedersen a.s. JP Clean Servis Hockey shop Teplice Severočeské doly a.s. KAPE číštení s.r.o. Čistá okna s.r.o. Sportaréna Teplice

Počet návštěv: 20720
Posledních 30 dnů: 1008 | Posledních 7 dnů: 193 | Poslední den: 20

© 2021 HC Teplice Huskies | Všechna práva vyhrazena | karel.primus@hokejteplice.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne