HC Teplice Huskies

Vítejte na stránkách hokejového klubu
HC Teplice Huskies
www.hokejteplice.cz

Páťáci slaví první výhru v sezóně

Páťáci slaví první výhru v sezóně

Výprask z Mostu je smazán. Huskies ve druhém kole soutěže 5. tříd hostili HC Slovan Louny a svůj premiérový domácí zápas na velkém hřišti zvládli. A bylo na co koukat. Od začátku se hrál svižný hokej, k vidění byla spousta pěkných akcí v podání obou týmů a navíc padalo hodně gólů. V čase 59:04 hosté, kteří v Teplicích zanechali velmi dobrý dojem, srovnali stav skóre. Nakonec se radovali hráči a hráčky Teplic, kteří rozhodli o konečné výhře 8:7 pět vteřin před koncem utkání.

Drama do posledních vteřin. Huskies po infarktovém závěru zvítězili. „ Od začátku zápasu jsme dobře bruslili a naše hra se mi opravdu líbila. Na začátku třetí třetiny jsme ale trošku zachrápali a nechali soupeře vyrovnat. Nakonec jsme o výhře rozhodli pět vteřin před koncem po vyhraném vhazování v útočném pásmu. “ hodnotí zápas hlavní trenér Martin Cimrman.

„ Všichni hráči dostali pochvalu za bojovnost do posledních vteřin. Utkání hodnotím celkem kladně. Hodně gólů, spousta výborných individuálních výkonů, dobře hrály všechny naše lajny a také skvěle chytal brankář. Velmi kladně hodnotím komunikaci naši elitní formace před důležitými buly v závěru zápasu. Děti si zápas užily. Včetně oddechového času, závěrečné děkovačky a vítězného pokřiku “ dodává spokojeně Martin.

V příštích dvou kolech zamíří Huskies do sousedních měst Bíliny a Ústí nad Labem. Poté je čeká domácí zápas s Litoměřicemi.

 

Fotky ze zápasu ke shlédnutí a stažení zde.

Diskuze

Události

Žádné nadcházející události.

Najdete nás na Facebooku

Město Teplice Alpin Mont Servis, s.r.o. Bery Transport s.r.o. HAVE 2000 s.r.o. RedTrans TZK Teplice SITEZ s.r.o. KOVOSREAL s.r.o. PLATINUM NATURAL s.r.o. Pro-idea s.r.o. Ústecký kraj Advokátní kancelář Puchmeltr Marius Pedersen a.s. JP Clean Servis Hockey shop Teplice Severočeské doly a.s. KAPE číštení s.r.o. Čistá okna s.r.o. Sportaréna Teplice

Počet návštěv: 20720
Posledních 30 dnů: 1008 | Posledních 7 dnů: 193 | Poslední den: 20

© 2021 HC Teplice Huskies | Všechna práva vyhrazena | karel.primus@hokejteplice.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne