HC Teplice Huskies

Vítejte na stránkách hokejového klubu
HC Teplice Huskies
www.hokejteplice.cz

Zimák uzavřen. Huskies se stěhují na venkovní sportoviště

Zimák uzavřen. Huskies se stěhují na venkovní sportoviště

Zimní stadion byl v pátek uzavřen. Opatření proti koronaviru nadále komplikují hokejovou sezónu. Huskies však budou trénovat dál, nevzdávají se. Vedení klubu HC Teplice zajistilo od pondělí 12.10. venkovní tréninky pro všechny kategorie kromě přípravky. Nejmenší hokejisté a hokejistky mají tedy prozatím volno.

Další komplikace v rozjeté sezóně. Po zrušení zápasů soutěží 2. až 4. tříd a zrušení tréninků přípravky přichází další rána. Teplický Zimák je uzavřen, povoleny jsou pouze tréninky na venkovních sportovištích. „ V pátek ráno byl Zimák uzavřen, okamžitě jsme začali řešit dostupnost a pronájem venkovních sportovišť. Azyl jsme našli na hokejbalovém hřišti v Krupce a venkovních hřištích ZŠ Na Stínadlech a ZŠ Buzulucká “ oznamuje novinky Martin Cimrman.

„Tréninků se bude moci zúčastnit pouze 20 osob, budou probíhat bez přítomnosti rodičů a k dispozici nebudou šatny a sociální zařízení. Uvidíme, co se bude dít, jaká opatření budou následovat a podle toho budeme postupovat dále. Na jaře jsme zkoušeli indiviuální plány na doma, on-line tréninky, natáčení videí, takže můžu říct, že i na tento scénář jsme připraveni “ dodává mrzutě Martin.

Z důvodu chladného počasí a nemožné přítomnosti rodičů nebudou prozatím probíhat tréninky hokejové přípravky.

Rozpis tréninků na celý týden v sekci Tréninky.

 

Diskuze

Události

Žádné nadcházející události.

Najdete nás na Facebooku

Město Teplice Alpin Mont Servis, s.r.o. Bery Transport s.r.o. HAVE 2000 s.r.o. RedTrans TZK Teplice SITEZ s.r.o. KOVOSREAL s.r.o. PLATINUM NATURAL s.r.o. Pro-idea s.r.o. Ústecký kraj Advokátní kancelář Puchmeltr Marius Pedersen a.s. JP Clean Servis Hockey shop Teplice Severočeské doly a.s. KAPE číštení s.r.o. Čistá okna s.r.o. Sportaréna Teplice

Počet návštěv: 21336
Posledních 30 dnů: 552 | Posledních 7 dnů: 184 | Poslední den: 9

© 2021 HC Teplice Huskies | Všechna práva vyhrazena | karel.primus@hokejteplice.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne