HC Teplice Huskies

Vítejte na stránkách hokejového klubu
HC Teplice Huskies
www.hokejteplice.cz

Huskies mají naordinovanou přípravu z domova

Huskies mají naordinovanou přípravu z domova

Pro všechny kategorie hokejových Huskies si trenéři připravili individuální plány na doma. Jednou týdně proběhne i on-line trénink. Pro děti je vyhlášena i víkendová výzva v malování svého trenéra nebo Zimáku. Na ty nejlepší malíře čekají zajímavé odměny.

Posilování, protahování, práce s hokejkou, skákání přes švihadlo a mnoho dalších aktivit obsahují tréninkové plány pro malé hokejisty. „ Stejně jako na jaře jsme dětem připravili plány na přípravu z domova, trenéři se pak jednou týdně s hráči spojí on-line a proberou tak právě třeba zmiňované plány nebo další novinky. Doufáme, že se děti budou doma během nucené přestávky hýbat a budou trenérům zasílat videa, jak na sobě pracují. Všichni v klubu věříme, že tyto provizorní tréninky nebudou na dlouho“ uvádí šéftrenér klubu Martin Cimrman.

„ Také jsme pro děti vyhlásili víkendovou soutěž v malování, tak jsem zvědavý, co naše hokejky předvedou“ dodává Martin.

Individuální plány, rozpis on-line tréninků a další informace obdrží všichni rodiče prostřednictvím systému KIS.

Diskuze

Události

Žádné nadcházející události.

Najdete nás na Facebooku

Město Teplice Alpin Mont Servis, s.r.o. Bery Transport s.r.o. HAVE 2000 s.r.o. RedTrans TZK Teplice SITEZ s.r.o. KOVOSREAL s.r.o. PLATINUM NATURAL s.r.o. Pro-idea s.r.o. Ústecký kraj Advokátní kancelář Puchmeltr Marius Pedersen a.s. JP Clean Servis Hockey shop Teplice Severočeské doly a.s. KAPE číštení s.r.o. Čistá okna s.r.o. Sportaréna Teplice

Počet návštěv: 24037
Posledních 30 dnů: 887 | Posledních 7 dnů: 307 | Poslední den: 26

© 2021 HC Teplice Huskies | Všechna práva vyhrazena | karel.primus@hokejteplice.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne