HC Teplice Huskies

Vítejte na stránkách hokejového klubu
HC Teplice Huskies
www.hokejteplice.cz

O Huskies run je zájem. Trať si vyzkoušelo přes 40 běžců

O Huskies run je zájem. Trať si vyzkoušelo přes 40 běžců

Přes 40 běžců z řad hráčů a hráček HC Teplice a jejich rodičů se zúčastnilo orientačního běhu Huskies run a to i přes počasí, které během víkendu v nížinách na Teplicku panovalo. Kromě běžeckého výkonu čekal všechny také kvíz s hokejovou tématikou, ve kterém se odpovídalo např. na otázky ohledně nejslavnější hokejové trofeje světa nebo kolébky hokeje. Také se plnily úkoly v podobě kliků, dřepů nebo vyběhnutí schodů. Pro ty, kteří to přes víkend nestihli, je možnost proběhnout si trať a změřit své síly a vědomosti s ostatními do čtvrtka. Od pátku pak bude k dispozici další pokračování běhu na další víkend, popřípadě týden. Vedení klubu doufá v ještě větší zájem.

Zhruba 2 kilometry dlouhou trasu zvládli někteří opravdu ve svižném tempu. Hokejový kvíz, který doprovázel všechny účastníky běhu v teplickém Zámeckém parku, bavil děti i trenéry. „ No musím říct, že to bylo skvěle připravené a velmi rychle to vtáhlo do hry i mě. A u možnosti volby Huskies cup u otázky, která se týkala slavného Stanley cupu mě opravdu pobavila“ uvádí s úsměvem předseda klubu Martin Cimrman.

„ Je to výborná možnost, jak v této divné době nabádat děti k pohybu a zároveň jim umožnit soupeřit se svými kamarády, rodiči, trenéry. Pro naše on-line tréninky a plány na doma je to skvělé zpestření. Doufám, že dalších běhů se zúčastní ještě více našich hokejistů “ dodává Martin.

Bližší informace k pokračování běžecké série HUSKIES RUN obdrží všichni v pátek prostřednictvím KISu.

Diskuze

Události

Žádné nadcházející události.

Najdete nás na Facebooku

Město Teplice Alpin Mont Servis, s.r.o. Bery Transport s.r.o. HAVE 2000 s.r.o. RedTrans TZK Teplice SITEZ s.r.o. KOVOSREAL s.r.o. PLATINUM NATURAL s.r.o. Pro-idea s.r.o. Ústecký kraj Advokátní kancelář Puchmeltr Marius Pedersen a.s. JP Clean Servis Hockey shop Teplice Severočeské doly a.s. KAPE číštení s.r.o. Čistá okna s.r.o. Sportaréna Teplice

Počet návštěv: 24037
Posledních 30 dnů: 887 | Posledních 7 dnů: 307 | Poslední den: 26

© 2021 HC Teplice Huskies | Všechna práva vyhrazena | karel.primus@hokejteplice.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne