HC Teplice Huskies

Vítejte na stránkách hokejového klubu
HC Teplice Huskies
www.hokejteplice.cz

Série orientačních běhů nabírá na obrátkách

Série orientačních běhů nabírá na obrátkách

Zámecký park, Písečný vrch, jezero Milada a bílinská Kyselka. To vše už mají hokejisté Huskies a jejich rodiče za sebou. Běhů se celkem zúčastnilo přes 180 sportovců a pro velký úspěch se trenéři rozhodli v akci Huskies run pokračovat. V dalších dnech se děti budou moci těšit na trasu v okolí flájské přehrady a na pohádkový les v Bílině.

S účastí hráčů na on-line trénincích trenéři příliš spokojeni nejsou. Orientační běhy se ale během nucené tréninkové přestávky osvědčily. „ Zájem je celkem slušný a dětem se naše běhy líbí. Musím opět vyzdvihnout práci našich trenérů. Trasy jsou skvěle připravené včetně úkolů pro děti a kvízů. Minulý týden jsme nachystali dvě varianty běhů v různých lokalitách, možnost výběru budou mít hokejisté a hokejistky i tentokrát. První varianta nabídne zajímavý výlet  do hor, druhá pak účastníky zavede do pohádkového lesa v Bílině “ uvádí šéftrenér klubu Martin Cimrman.

„ Huskies run oceňují i rodiče. Ptají se, jestli budou další běhy, kdy je zveřejníme a tak dále. Zapojují se i další rodinní příšlušníci. Z toho máme všichni velkou radost. Trenéři také postupně přidávájí na délce tratí a obtížnosti úkolů, které děti musí po cestě plnit“ dodává Martin.

Bližší informace o běhu Huskies run na další týden obdrží rodiče před víkendem přes aplikaci KIS.

Fotky z běhů na Miladě a Kyselce ke shlédnutí zde.

Diskuze

Události

Žádné nadcházející události.

Najdete nás na Facebooku

Město Teplice Alpin Mont Servis, s.r.o. Bery Transport s.r.o. HAVE 2000 s.r.o. RedTrans TZK Teplice SITEZ s.r.o. KOVOSREAL s.r.o. PLATINUM NATURAL s.r.o. Pro-idea s.r.o. Ústecký kraj Advokátní kancelář Puchmeltr Marius Pedersen a.s. JP Clean Servis Hockey shop Teplice Severočeské doly a.s. KAPE číštení s.r.o. Čistá okna s.r.o. Sportaréna Teplice

Počet návštěv: 20720
Posledních 30 dnů: 1008 | Posledních 7 dnů: 193 | Poslední den: 20

© 2021 HC Teplice Huskies | Všechna práva vyhrazena | karel.primus@hokejteplice.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne