HC Teplice Huskies

Vítejte na stránkách hokejového klubu
HC Teplice Huskies
www.hokejteplice.cz

Huskies trénují v Povrlech a v malých skupinkách

Huskies trénují v Povrlech a v malých skupinkách

Od pondělí jsou povolené venkovní tréninky ve skupinách do 6 osob. Vedení klubu díky spolupráci s HC Stadion Litoměřice zajistilo malým hokejistům tréninky na odkrytém kluzišti v Povrlech. První den přivítalo Huskies v nedaleké obci sluníčko. Další dny už malinko přituhlo, přesto si všichni možnost trénování užívají. Jak to bude s tréninky na ledě příští týden, budou trenéři rodiče informovat v neděli na základě možného rozvolňování vládních opatření.

Na led se dostaly všechny kategorie HC Teplice kromě přípravky. „ Už jsme skoro zapomněli bruslit, každý se bál přes vysoký schod skočit na led. První krůčky byly velmi opatrné, ale po chvilce to začalo všem pod bruslemi křupat a všichni makali do padnutí. Někteří po tréninku vypadali na to, že už na hokej nikdy nepřijdou a dle informací od rodičů děti v autech velmi rychle usínaly“ uvádí hlavní trenér 2. třídy Tibor Ondruš.

Velmi kladně hodnotí tréninky v azylu v Povrlech i další trenéři. „ Tréninky na otevřeném stadionu nabíjí mladé hráče a trenéry nadšením z návratu na led po dlouhé pauze a z krásného venkovního prostředí. Moc si vážím usilovné snahy vedení klubu zajistit termíny na ledě ihned po uvolnění restrikcí pro sportování. Navíc i pro omezené počty hráčů kvůli vládním opatřením a probíhájící školní on-line výuce. Tréninky probíhají herní formou a zaujetí a motivace rozhodně nechybí. Je vidět, že dětem chybí pohyb, oblékání výstroje, pocit vystřelit si na branku. Snad na tento týden brzy navážeme tréninky na našem teplickém stadionu“ sděluje zase Ondřej Klement, hlavní trenér 4. třídy.

„ Na dětech i trenérech je vidět, že jim hokej chybí. Doufáme, že se příští týden bude moci trénovat na našem Zimáku. Uvidíme, v neděli budeme rodiče a hráče informovat“ doplňuje šéftrenér klubu Martin Cimrman.

Fotky z tréninků ke shlédnutí zde.

Diskuze

Události

Žádné nadcházející události.

Najdete nás na Facebooku

Město Teplice Alpin Mont Servis, s.r.o. Bery Transport s.r.o. HAVE 2000 s.r.o. RedTrans TZK Teplice SITEZ s.r.o. KOVOSREAL s.r.o. PLATINUM NATURAL s.r.o. Pro-idea s.r.o. Ústecký kraj Advokátní kancelář Puchmeltr Marius Pedersen a.s. JP Clean Servis Hockey shop Teplice Severočeské doly a.s. KAPE číštení s.r.o. Čistá okna s.r.o. Sportaréna Teplice

Počet návštěv: 20720
Posledních 30 dnů: 1008 | Posledních 7 dnů: 193 | Poslední den: 20

© 2021 HC Teplice Huskies | Všechna práva vyhrazena | karel.primus@hokejteplice.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne