HC Teplice Huskies

Vítejte na stránkách hokejového klubu
HC Teplice Huskies
www.hokejteplice.cz

Zpět na Zimáku. V rouškách a omezených počtech

Zpět na Zimáku. V rouškách a omezených počtech

Ve čtvrtek se hokejisté HC Teplice vrátili po dlouhé době na Zimák. Tréninky jsou povoleny pouze v rouškách a omezeném počtu do 10 osob. Proto se vedení klubu rozhodlo pokračovat zároveň i v trénincích na venkovním kluzišti v Povrlech. Od příštího týdne budou mít navíc možnost si zabruslit se svými trenéry děti z přípravky a 1. třídy u OC Olympia. Trénovat se bude tedy na třech frontách, děti se mají opravdu na co těšit a trenéry čeká pořádný kus práce. Pro dvě nejstarší kategorie je ve hře i přátelské utkání. Tréninky na další období se budou plánovat dle vývoje epidemiologické situace a na základě uvolňování nebo naopak zpřísňování vládních nařízení.

Teplický Zimák, zimní stadion v Povrlech a Ice arena u teplické Olympie. Na další týden mají malí hokejisté hned tři možná působiště. „ Vzhledem k povinnosti mít roušku při tréninku a omezenému počtu hráčů a trenérů budeme pokračovat s variantou venkovních tréninků. Pro ty nejmenší jsme na příští týden zajistili i led u teplické Olympie, tak uvidíme, jaký bude o tréninky zájem. Jakmile budeme moci trénovat bez roušek, vrátíme se kompletně na náš Zimák. “ uvádí předseda klubu Martin Cimrman.

Od čtvrtka do neděle se na led dostaly všechny věkové katerogorie Huskies. „ Na dětech je vidět, že jim trénování chybělo. Doufáme, že nenastane další přerušení naší přípravy a že se po Novém roce rozjedou i soutěže Českého hokeje a další turnaje“ dodává Martin.

Časy tréninků obdrželi rodiče přes KIS. Rozpis naleznete také v sekci Tréninky.

Diskuze

Události

Žádné nadcházející události.

Najdete nás na Facebooku

Město Teplice Alpin Mont Servis, s.r.o. Bery Transport s.r.o. HAVE 2000 s.r.o. RedTrans TZK Teplice SITEZ s.r.o. KOVOSREAL s.r.o. PLATINUM NATURAL s.r.o. Pro-idea s.r.o. Ústecký kraj Advokátní kancelář Puchmeltr Marius Pedersen a.s. JP Clean Servis Hockey shop Teplice Severočeské doly a.s. KAPE číštení s.r.o. Čistá okna s.r.o. Sportaréna Teplice

Počet návštěv: 20720
Posledních 30 dnů: 1008 | Posledních 7 dnů: 193 | Poslední den: 20

© 2021 HC Teplice Huskies | Všechna práva vyhrazena | karel.primus@hokejteplice.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne