HC Teplice Huskies

Vítejte na stránkách hokejového klubu
HC Teplice Huskies
www.hokejteplice.cz

Zimák opět uzavřen. Tréninky budou u Olympie a v Povrlech

Zimák opět uzavřen. Tréninky budou u Olympie a v Povrlech

Teplický Zimák je opět uzavřen. A opět kvůli zhoršující se epidemiologické situaci a nařízení vlády ČR. V plném provozu tak vydržel přesně dva týdny. Od pátku 18.12. je možné trénovat pouze na venkovních kluzištích, navíc jen v počtu do 6 osob. Hokejisté a hokejistky HC Teplice se tedy opět přesouvají na zimní stadion v Povrlech, ty mladší kategorie čekají tréninky na kluzišti u OC Olympia, kde budou hokejové naděje k vidění téměř denně a to i včetně přípravky. Návrat na domácí Zimák je pro teplickou hokejovou smečku prozatím v nedohlednu.

Tepličtí Huskies jsou opět vyhnáni na venkovní kluziště. „ Mrzí nás to, na Zimáku jsme příliš dlouho nepobyli, ale vzhledem k tomu, že jsme si tyto patálie zažili už v listopadu, tak jsme celkem připraveni. Dnes probíhaly poslední tréninky na Zimáku a zítra už začínáme opět v Povrlech. Tam bude trénovat 4. a 5. třída. Od soboty se zapojí i další kategorie na kluzišti u OC Olympia. Přesné termíny a časy ještě řešíme. Nejpozději během víkendu budeme rodiče informovat “ uvádí předseda klubu Martin Cimrman.

Malým hokejistům, kteří potřebují pohyb jako sůl, doba moc nepřeje. „ Po tom všem, co jsme museli v posledních týdnech řešit a organizovat, nám bylo líto dětem řici jen, že zavíráme a ať si užijou Vánoce. Tréninky budou zcela na dobrovolné bázi. Kdo chce, může odpočívat s cukrovím u televize. S trenéry jsme si ale řekli, že toho odpočinku bylo letos už hodně a že to, co děti od podzimní pauzy nabruslily, teď nezahodíme a těm, kteří chtějí trénovat to umožníme. Uvidíme jaký bude o tréninky zájem a taky jak se vůbec bude vše vyvíjet. Kolečko plánovat - měnit - rušit a zpět jsme si tento rok dali už několikrát “ dodává Martin.

Rozpis tréninků najdou rodiče v KISu a také v sekci Tréninky.

Diskuze

Události

Žádné nadcházející události.

Najdete nás na Facebooku

Město Teplice Alpin Mont Servis, s.r.o. Bery Transport s.r.o. HAVE 2000 s.r.o. RedTrans TZK Teplice SITEZ s.r.o. KOVOSREAL s.r.o. PLATINUM NATURAL s.r.o. Pro-idea s.r.o. Ústecký kraj Advokátní kancelář Puchmeltr Marius Pedersen a.s. JP Clean Servis Hockey shop Teplice Severočeské doly a.s. KAPE číštení s.r.o. Čistá okna s.r.o. Sportaréna Teplice

Počet návštěv: 23038
Posledních 30 dnů: 657 | Posledních 7 dnů: 246 | Poslední den: 31

© 2021 HC Teplice Huskies | Všechna práva vyhrazena | karel.primus@hokejteplice.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne