HC Teplice Huskies

Vítejte na stránkách hokejového klubu
HC Teplice Huskies
www.hokejteplice.cz

V pondělí 8.3. startuje nová klubová soutěž

V pondělí 8.3. startuje nová klubová soutěž

Minulý rok na podzim hráči Huskies soutěžili v malování obrázků svých trenérů a teplického Zimáku. Nově přichází trenéři s další klubovou soutěží a tentokrát se u toho budou muset hokejisti a hokejistky více hýbat. V pondělí startuje soutěž Kdo dorazí dřív do Rigy. Jde o virtuální cestu z Teplic do lotyšské metropole Rigy na MS v ledním hokeji. Vyhodnocovat se budou jak výkony jednotlivců, tak všech kategorií HC Teplice, které budou soupeřit mezi sebou. Děti budou mít i možnost porovnat své výkony s výkony svého trenéra. Cestou se v určitých úsecích budou plnit i další úkoly a výzvy.

Zřejmě snaha trenérů, aby se jejich svěřenci během nucené přestávky více hýbali. „ Jednoznačně. Chceme, aby se děti více hýbaly. On-line tréninky máme jednou týdně, účast na nich všechny trenéry dost trápí. Minulý týden se ale po našem apelu na rodiče účast zvedla, tak snad to tak bude pokračovat a rodičům bych za to chtěl poděkovat “ sděluje šéftrenér klubu Martin Cimrman.

„ Různé výzvy se plnily už na podzim a i teď na jaře. Věříme, že se soutěž bude všem líbit a že se budou chtít děti vytáhnout před svými trenéry a kamarády. Pro ty nejlepší třídy i jednotlivce máme připravené zajímavé ceny. Chceme dát dětem další možnost, jak si trošku opepřit individuální přípravu a všichni doufáme, že tohle všechno brzy skončí “ dodává.

Minulý týden představila Česká unie sportu aktivity k obnově sportovní činnosti dětí. „ Podle dokumentů, co jsem měl možnost vidět, bude ČUS apelovat na vládu, aby se souběžně s otevíráním škol rozběhly i sportovní kluby. Uvidíme jak to celé dopadne, ale samozřejmě to vítáme. Tato sezóna byla velmi smutná, tak aspoň bychom se mohli poctivě a hlavně společně připravovat na tu další “ doufá v lepší zítřky zároveň i předseda klubu. 

Pravidla a další podrobnosti k soutěži obdrží rodiče prostřednictvím aplikace KIS.

Diskuze

Události

Žádné nadcházející události.

Najdete nás na Facebooku

Město Teplice Alpin Mont Servis, s.r.o. Bery Transport s.r.o. HAVE 2000 s.r.o. RedTrans TZK Teplice SITEZ s.r.o. KOVOSREAL s.r.o. PLATINUM NATURAL s.r.o. Pro-idea s.r.o. Ústecký kraj Advokátní kancelář Puchmeltr Marius Pedersen a.s. JP Clean Servis Hockey shop Teplice Severočeské doly a.s. KAPE číštení s.r.o. Čistá okna s.r.o. Sportaréna Teplice

Počet návštěv: 26802
Posledních 30 dnů: 1114 | Posledních 7 dnů: 316 | Poslední den: 39

© 2021 HC Teplice Huskies | Všechna práva vyhrazena | karel.primus@hokejteplice.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne