HC Teplice Huskies

Vítejte na stránkách hokejového klubu
HC Teplice Huskies
www.hokejteplice.cz

Po dlouhé době opět pohromadě a v tréninku

Po dlouhé době opět pohromadě a v tréninku

Huskies začali s tréninky na venkovním hřišti u ZŠ Na Stínadlech. Naposledy se společný trénink konal 26.12. loňského roku na zimním stadionu v Povrlech a na kluzišti u OC Olympia v Srbicích. Období online tréninků je snad definitivně u konce. Doufají v to trenéři, vedení klubu, rodiče a samozřejmě i děti, které si společné tréninky užívaly a dle trenérů se dostavily i v celkem slušné kondici. Všichni v klubu doufají, že už nepřijde žádná vynucená pauza a že se zanedlouho začne trénovat i na milovaném teplickém Zimáku.

„ První tréninky jsou spíše takové seznamovací. Děti se dlouho neviděly s kamarády a trenéry. Původní plán byl takový, že prvních 14 dní přípravy budeme jen hrát. Fotbal, basketbal, házenou, hokejbal, různé honičky. Místo toho se snažíme držet děti na uzdě ve dvojicích a s rozestupy. I přesto jsme ale s tréninky spokojeni. Dětem i trenérům už to hodně chybělo “ sděluje šéftrenér klubu Martin Cimrman.

„ Musíme všechny děti pochválit. Byly skvělé. Je vidět, že se doma hýbaly a neflákaly se. Za to zaslouží pochvalu i rodiče“ dodávají trenéři Ondřej Klement a Jiří Procházka.

Zítra jdou do akce další tři kategorie. Rozpis tréninků najdou rodiče v KISu a také v sekci Tréninky.

Diskuze

Události

Žádné nadcházející události.

Najdete nás na Facebooku

Město Teplice Alpin Mont Servis, s.r.o. Bery Transport s.r.o. HAVE 2000 s.r.o. RedTrans TZK Teplice SITEZ s.r.o. KOVOSREAL s.r.o. PLATINUM NATURAL s.r.o. Pro-idea s.r.o. Ústecký kraj Advokátní kancelář Puchmeltr Marius Pedersen a.s. JP Clean Servis Hockey shop Teplice Severočeské doly a.s. KAPE číštení s.r.o. Čistá okna s.r.o. Sportaréna Teplice

Počet návštěv: 26802
Posledních 30 dnů: 1114 | Posledních 7 dnů: 316 | Poslední den: 39

© 2021 HC Teplice Huskies | Všechna práva vyhrazena | karel.primus@hokejteplice.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne