HC Teplice Huskies

Vítejte na stránkách hokejového klubu
HC Teplice Huskies
www.hokejteplice.cz

Hokejová smečka vyrazila na kola. V sobotu ji čekají hokejbalové zápasy

Hokejová smečka vyrazila na kola. V sobotu ji čekají hokejbalové zápasy

Dvě nejstarší kategorie teplických Huskies vyrazily na výlet na kolech. Budoucí šesťáci jezdili kolem břehů jezera Milada. O rok mladší hokejisté a hokejistky zase pilovali cyklistické dovednosti v řetenickém lesoparku. Všichni byli nadšeni a určitě se akce ještě zopakuje. V sobotu 8.5. čeká všechny třídy hokejbalové klání na hřišti v Krupce, kde dojde zároveň k vyhlášení výsledků soutěže Cesta do Rigy a předání cen. Poté už snad děti čeká návrat na Zimák. Všichni v klubu v to doufají a věří v brzké otevření vnitřních sportovišť.

„ Na kolech si to všichni užili. Velkou radost mi udělala účast v páté třídě a skvělý program, který si trenéři pro děti připravili. Rádi bychom kola zopakovali a přidali trénink i dalším třídám. Ti nejmladší si ale budou muset na výlet na kolech ještě počkat “ sděluje šéftrenér klubu Martin Cimrman.

„ Teď nás čekají hokejbalové zápasy v Krupce. Na akci se moc těším. Snad se brzy vrátíme i na Zimák, od příštího týdne by měl být připraven led, tak snad nám to vláda brzy dovolí a aspoň částečně smažeme manko v bruslení “ dodává kouč.

Diskuze

Události

Žádné nadcházející události.

Najdete nás na Facebooku

Město Teplice Alpin Mont Servis, s.r.o. Bery Transport s.r.o. HAVE 2000 s.r.o. RedTrans TZK Teplice SITEZ s.r.o. KOVOSREAL s.r.o. PLATINUM NATURAL s.r.o. Pro-idea s.r.o. Ústecký kraj Marius Pedersen a.s. JP Clean Servis Hockey shop Teplice Severočeské doly a.s. KAPE číštení s.r.o. Čistá okna s.r.o. Sportaréna Teplice Fruit plus Vaníček Elektro

Počet návštěv: 35148
Posledních 30 dnů: 995 | Posledních 7 dnů: 223 | Poslední den: 26

© 2022 HC Teplice Huskies | Všechna práva vyhrazena | karel.primus@hokejteplice.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne