HC Teplice Huskies

Vítejte na stránkách hokejového klubu
HC Teplice Huskies
www.hokejteplice.cz

Tréninky na ledě již v kompletním složení

Tréninky na ledě již v kompletním složení

Od druhé půlky dubna se tepličtí Huskies připravují na venkovním hřišti Na Stínadlech. Za sebou mají i dva týdny na ledě, kde se nejdříve trénovalo ve dvojicích, později pak v maximálním počtu 10 osob. Od pondělí je možné vyjet na led v počtu do 30 osob. To je už dostačující proto, aby mohly společně trénovat kompletní kategorie včetně trenérů. Poslední takový hromadný trénink proběhl na teplickém Zimáku 8.10. loňského roku. Navíc to vypadá nadějně i se zápasy nebo turnaji. V červnu by se měl totiž povolený počet osob uvnitř navýšit.

„ Jsme moc rádi, že už můžeme trénovat společně. Doteď jsme měli téměř všechny třídy rozdělené do dvou skupin. Děti tedy konečně na tréninku uvidí všechny své kamarády a navíc se nám uleví i z organizační stránky“ uvádí šéftrenér klubu Martin Cimrman.

„ Když to půjde, tak bychom rádi hned první červnový víkend uspořádali turnaj a pokračovali tak až do začátku prázdnin. V jednání máme i další přátelská utkání popřípadě turnaj na ledě soupeře “ dodává kouč.

Diskuze

Události

Žádné nadcházející události.

Najdete nás na Facebooku

Město Teplice Alpin Mont Servis, s.r.o. Bery Transport s.r.o. HAVE 2000 s.r.o. RedTrans TZK Teplice SITEZ s.r.o. KOVOSREAL s.r.o. PLATINUM NATURAL s.r.o. Pro-idea s.r.o. Ústecký kraj Advokátní kancelář Puchmeltr Marius Pedersen a.s. JP Clean Servis Hockey shop Teplice Severočeské doly a.s. KAPE číštení s.r.o. Čistá okna s.r.o. Sportaréna Teplice

Počet návštěv: 24856
Posledních 30 dnů: 474 | Posledních 7 dnů: 92 | Poslední den: 15

© 2021 HC Teplice Huskies | Všechna práva vyhrazena | karel.primus@hokejteplice.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne