HC Teplice Huskies

Vítejte na stránkách hokejového klubu
HC Teplice Huskies
www.hokejteplice.cz

Nabitý týden hokejisté Huskies zvládli

Nabitý týden hokejisté Huskies zvládli

Téměř po osmi měsících vynucené přestávky se tepličtí Huskies dočkali i turnajů a zápasů. Těch se tento týden na Zimáku odehrálo více než dost. Navíc se v sobotu konal Den dětí s HC Teplice, kde si děti užívaly různé atrakce a soutěže a zároveň také nakoukly do budovaného tréninkového centra, které se do plného provozu uvede po prázdninách. Nabitý týden se tedy vydařil a v těch dalších se hráči a hráčky také rozhodně nudit nebudou. Budou následovat další víkendové turnaje a přátelská utkání.

„ Kromě tréninků venku a na ledě můžeme od pondělí hrát i zápasy a pořádat turnaje. V týdnu sehrála přátelské utkání 6. třída s Litoměřicemi. V sobotu se přidala i 3. a 5. třída a pro ročníky 2010 se konal v neděli turnaj. Na další se dostane příští týden “ uvádí šéftrenér klubu Martin Cimrman.

„ Děti se na zápasy už moc těšily, jsme rádi, že i po dlouhé pauze je hokej baví. Když zhodnotím přátelák s Litoměřicemi a nedělní turnaj, tak vypadají hráči celkem slušně. Mrzí mě jen množství obdržených gólů po zbytečných dorážkách. Na druhou stranu bylo na dětech vidět obrovské nadšení a výborně nám také zachytali oba brankáři“ dodává hlavní trenér 6. třídy.

„ Turnaj hodnotíme určitě kladně. Nakonec jsme postavili dva týmy, takže si všichni zahráli až až. Navíc se přidalo i pár zranění, takže někteří si opravdu mákli. Dokázali jsme potrápit i pozdějšího vítěze turnaje z Letňan, kterému jsme ale bohužel zbytečně nabízeli řadu střeleckých možností. Děkujeme Ondrovi za zapůjčení hráčů z mladšího ročníku, všichni se osvědčili a předvedli výborné výkony “ dodávají asistenti trenéra Jiří Steklý a Jiří Procházka.

Přátelské utkání s Ústím hodnotí i hlavní trenér 5. třídy Ondřej Klement. „ Po dlouhé době jsem si mohli zahrát. Děti o zápase mluvily celý týden a konečně se dočkaly. Navíc si poprvé zahrály na velkém hřišti, takže jsme se museli přeorientovat z minihokeje a hlídat si ofsajdy a dalši pravidla dospělého hokeje. To vše ale při hře způsobilo velkou vlnu nadšení a odhodlání. Vlivem dlouhé zápasové pauzy některým hráčům ke konci docházely síly. Jsme ale spokojeni, snad už nás žádný zápasový výpadek nečeká a sportování děti poběží dál “ sděluje kouč.

 

Diskuze

Události

Žádné nadcházející události.

Najdete nás na Facebooku

Město Teplice Alpin Mont Servis, s.r.o. Bery Transport s.r.o. HAVE 2000 s.r.o. RedTrans TZK Teplice SITEZ s.r.o. KOVOSREAL s.r.o. PLATINUM NATURAL s.r.o. Pro-idea s.r.o. Ústecký kraj Advokátní kancelář Puchmeltr Marius Pedersen a.s. JP Clean Servis Hockey shop Teplice Severočeské doly a.s. KAPE číštení s.r.o. Čistá okna s.r.o. Sportaréna Teplice

Počet návštěv: 24856
Posledních 30 dnů: 474 | Posledních 7 dnů: 92 | Poslední den: 15

© 2021 HC Teplice Huskies | Všechna práva vyhrazena | karel.primus@hokejteplice.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne