HC Teplice Huskies

Vítejte na stránkách hokejového klubu
HC Teplice Huskies
www.hokejteplice.cz

Poslední turnajový víkend ovládly týmy hostů

Poslední turnajový víkend ovládly týmy hostů

Prvenství v turnaji si z Teplic odvezli hráči a hráčky z Neratovic, Rakovníka a Litoměřic. Hokejová smečka se ale rozhodně neztratila a všechny kategorie předváděly výborné výkony. Od začátku června odehráli tepličtí Huskies celkem osm domácích turnajů, dva turnaje na hřištích soupeře a šest přátelských utkání. Po dlouhé vynucené pauze celkem slušná porce. Do poloviny týdne ještě všechny kategorie HC Teplice trénují, po vysvědčení si děti zahrají zápasy s rodiči a pak čeká všechny zasloužené volno. Začátkem srpna se opět vyjede na led v rámci letních příměstských kempů.

„ Všechny turnaje a zápasy se mi moc líbily, děti odehrály po dlouhé pauze spoustu zápasů a vedly si skvěle. Do hry se nám povedlo zařadit téměř všechny hráče a je vidět, že jsou už natěšeni na novou sezónu stejně jako trenéři “ uvádí šéftrenér klubu Martin Cimrman.

Na teplickém Zimáku se v průběhu června představily týmy Piráti Chomutov, HK Kralupy nad Vltavou, HC Buldoci Neratovice, HC Lev Slaný, HC Rakovník, HC Stadion Litoměřice, HC Predátoři Česká Lípa, HC Letci Letňany, HC Slovan Louny, HC Slovan Ústí nad Labem, HC Čerti Ostrov a HC Roudnice nad Labem.

„ Jsme moc rádi, že jsme aspoň částečně smazali tréninkové a zápasové manko. Teď nás čekají poslední tréninky, zápasy s rodiči, rozloučení se sezónou a zasloužené měsíční volno. Začátkem srpna jdeme opět na led. Čekají nás letní kempy, soustředění, přátelská utkání a turnaje, program bude opět nabitý “ dodává kouč.

Fotky z turnajů ke shlédnutí zde nebo na odkazu níže.

 https://www.flickr.com/photos/183638820@N08/albums/with/72157719518888450.

 

Diskuze

Události

Žádné nadcházející události.

Najdete nás na Facebooku

Město Teplice Alpin Mont Servis, s.r.o. Bery Transport s.r.o. HAVE 2000 s.r.o. RedTrans TZK Teplice SITEZ s.r.o. KOVOSREAL s.r.o. PLATINUM NATURAL s.r.o. Pro-idea s.r.o. Ústecký kraj Advokátní kancelář Puchmeltr Marius Pedersen a.s. JP Clean Servis Hockey shop Teplice Severočeské doly a.s. KAPE číštení s.r.o. Čistá okna s.r.o. Sportaréna Teplice

Počet návštěv: 26802
Posledních 30 dnů: 1114 | Posledních 7 dnů: 316 | Poslední den: 39

© 2021 HC Teplice Huskies | Všechna práva vyhrazena | karel.primus@hokejteplice.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne