HC Teplice Huskies

Vítejte na stránkách hokejového klubu
HC Teplice Huskies
www.hokejteplice.cz

Zápasy rodičů s dětmi ukončily sezónu

Zápasy rodičů s dětmi ukončily sezónu

Sezóna 2020/2021 byla všechno, jen ne normální. Teplická hokejová smečka ji zakončila tradičními zápasy děti vs. rodiče. O zábavu bylo postaráno a nikomu z rodičů se naštěstí nic nestalo. Pár modřin od hokejek a zvednutých puků se ale určitě najde. Malé hokejisty a hokejistky čeká teď měsíc zaslouženého volna. Až na pár hodin individuálních tréninků přenechají v červenci ledovou plochu teplického Zimáku převážně krasobruslařům. Na začátku srpna začne příprava na novou, snad již kompletní sezónu.

„ Všem našim dětem a jejich rodičům bych chtěl poděkovat za vzornou docházku na tréninky po vynucené přestávce a za to, jak k tréninkům, zápasům a turnajům přistupovali. Díky tomu se nám aspoň částečně podařilo dohnat tréninkové manko. Velké poděkování patří také všem trenérům. Poslední dva měsíce byly náročné - tréninky na ledě, na suchu, zápasy a turnaje. Zvládli to skvěle a těším na naši další spolupráci. Stejně tak děkuji vedení města Teplice za možnost trénovat na ledě i v letních měsících a všem partnerům, kteří při nás stojí i v této nelehké době “ sděluje šéftrenér klubu Martin Cimrman.

 

Diskuze

Události

Žádné nadcházející události.

Najdete nás na Facebooku

Město Teplice Alpin Mont Servis, s.r.o. Bery Transport s.r.o. HAVE 2000 s.r.o. RedTrans TZK Teplice SITEZ s.r.o. KOVOSREAL s.r.o. PLATINUM NATURAL s.r.o. Pro-idea s.r.o. Ústecký kraj Advokátní kancelář Puchmeltr Marius Pedersen a.s. JP Clean Servis Hockey shop Teplice Severočeské doly a.s. KAPE číštení s.r.o. Čistá okna s.r.o. Sportaréna Teplice

Počet návštěv: 26802
Posledních 30 dnů: 1114 | Posledních 7 dnů: 316 | Poslední den: 39

© 2021 HC Teplice Huskies | Všechna práva vyhrazena | karel.primus@hokejteplice.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne