HC Teplice Huskies

Vítejte na stránkách hokejového klubu
HC Teplice Huskies
www.hokejteplice.cz

První letní kemp odstartoval novou sezónu

První letní kemp odstartoval novou sezónu

Po měsíci volna se na teplickém Zimáku sešla opět hokejová smečka. Od pondělí do pátku se po ledě prohánělo téměř 60 malých hokejistů a hokejistek v rámci letního příměstského kempu. Trénovalo se také na školním hřišti Na Stínadlech, ve sportovní hale a v tréninkovém centru klubu. Nyní čeká Huskies volnější týden tréninků všech kategorií s výjimkou přípravky, od 16.8. pak začíná druhý letní kemp.

Dva tréninky na ledě, dva tréninky na suchu. To byl denní chléb malých hokejistů. Kromě trénování na děti čekaly i doplňkové aktivity jako hokejová angličtina nebo společné sledování filmu, které kvůli nepřízni počasí nahradilo plánovaný výlet na hory. 

„Až na počasí, které si s námi celý týden pohrávalo, se snad vše vydařilo. Velmi spokojený jsem byl s tréninky na ledě, tam to šlapalo jako hodinky. Hráči i trenéři si opravdu mákli. Všichni si zaslouží obrovskou pochvalu. Velkým překvapením pak byly schopnosti našich hokejek ve zpěvu a hře na kytaru“ uvádí s úsměvem šéftrenér klubu Martin Cimrman.

„V dalším týdnu letního kempu budou změny v doplňkových aktivitách, menší změny plánujeme také v trénincích na ledě i na suchu, tak snad se nám vše vydaří dle představ“ shrnuje Martin.

Během závěrečného zápasu, po kterém si děti užily grilování  a odměny od trenérů, se vybíralo dobrovolné vstupné. Po ukončení druhého kempu bude výtěžek ze vstupného předán organizaci Klokánek Teplice. Vedení klubu a trenéři děkují všem, kteří přispěli. 

Fotky z celého týdne ke shlédnutí a stažení níže.

Letní kemp 2.- 6.8.2021

 

Diskuze

Události

Žádné nadcházející události.

Najdete nás na Facebooku

Město Teplice Alpin Mont Servis, s.r.o. Bery Transport s.r.o. HAVE 2000 s.r.o. RedTrans TZK Teplice SITEZ s.r.o. KOVOSREAL s.r.o. PLATINUM NATURAL s.r.o. Pro-idea s.r.o. Ústecký kraj Advokátní kancelář Puchmeltr Marius Pedersen a.s. JP Clean Servis Hockey shop Teplice Severočeské doly a.s. KAPE číštení s.r.o. Čistá okna s.r.o. Sportaréna Teplice Fruit plus

Počet návštěv: 27556
Posledních 30 dnů: 989 | Posledních 7 dnů: 230 | Poslední den: 29

© 2021 HC Teplice Huskies | Všechna práva vyhrazena | karel.primus@hokejteplice.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne