HC Teplice Huskies

Vítejte na stránkách hokejového klubu
HC Teplice Huskies
www.hokejteplice.cz

Příměstské kempy mají Huskies za sebou

Příměstské kempy mají Huskies za sebou

I druhý příměstský hokejový kemp je zdárně u konce. Nadále však čeká hokejisty a hokejistky HC Teplice náročný program. Ti starší z hokejové smečky vyrazili poslední prázdninový týden na pětidenní soustředění do Poděbrad. Následovat budou turnaje O pohár primátora pro všechny kategorie klubu. Poté už na všechny čeká nejen návrat do školních lavic, ale také tréninky na ledě a v tělocvičně, další turnaje a rozjezd soutěží Českého hokeje.

Kromě tréninků na ledě, venkovním hřišti, v tréninkovém centru a tělocvičně se již tradičně pilovala hokejová angličtina, děti si v rámci odpočinkového dne zařádily v ústecké Jump aréně a na malé hokejisty se přijeli podívat i hasiči, kteří děti seznámili se svou pracovní náplní, výstrojí a technikou.  

„ Jsem moc rád, že se nám i druhý kemp vydařil. Osvědčily se drobné změny v tréninkovém programu a také novinky v rámci mimohokejových aktivit. Vyzkoušeli jsme si další varianty a možnosti, které určitě uplatníme i v dalších letech. Stejně jako na prvním kempu mi největší radost dělala úroveň a kvalita tréninků na ledě. Opět musím pochválit všechny trenéry a trenérky a celý realizační tým, který se o děti v průběhu týdne staral“ uvádí šéftrenér klubu Martin Cimrman.

Pozitivně letní kempy hodnotí i další trenéři. „ I za těch krátkých pět dní vidím na dětech obrovské zlepšení v bruslení. Jsem ráda, že se naše společné snažení vyplácí“ sděluje specialistka na bruslení Dominika Kolmanová. 

„ Návštěva Jump arény a také dovednostní soutěže se ukázaly jako výborný nápad. Třešničkou na dortu byl opět zápas ve stylu draft do NHL, který byl letos pojat charitativní formou a všem divákům za vybrané vstupné děkujeme“ dodávají trenérská dvojčata Jiří Procházka a Jiří Steklý.

Na závěr týdne si děti užily hokejový zápas s bohatým doprovodným programem, kde nemohlo chybět grilování a slavnostní vyhlášení s předáváním odměn a medailí. Opět se vybíralo dobrovolné vstupné. Výtěžek bude předán organizaci Klokánek Teplice v průběhu turnajů O pohár primátora.

Fotky z celého týdne ke shlédnutí a stažení níže.

Letní kemp 16.- 20.8.2021

Diskuze

Události

Žádné nadcházející události.

Najdete nás na Facebooku

Město Teplice Alpin Mont Servis, s.r.o. Bery Transport s.r.o. HAVE 2000 s.r.o. RedTrans TZK Teplice SITEZ s.r.o. KOVOSREAL s.r.o. PLATINUM NATURAL s.r.o. Pro-idea s.r.o. Ústecký kraj Advokátní kancelář Puchmeltr Marius Pedersen a.s. JP Clean Servis Hockey shop Teplice Severočeské doly a.s. KAPE číštení s.r.o. Čistá okna s.r.o. Sportaréna Teplice Fruit plus

Počet návštěv: 27556
Posledních 30 dnů: 989 | Posledních 7 dnů: 230 | Poslední den: 29

© 2021 HC Teplice Huskies | Všechna práva vyhrazena | karel.primus@hokejteplice.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne