HC Teplice Huskies

Vítejte na stránkách hokejového klubu
HC Teplice Huskies
www.hokejteplice.cz

Páťáci a šesťáci ladili formu v Poděbradech

Páťáci a šesťáci ladili formu v Poděbradech

Poslední prázdninový týden se dvě nejstarší kategorie HC Teplice, doplněné o mladší ročníky, vydaly na pětidenní soustředění do Poděbrad. Děti odloučení od rodin a také mobilů a tabletů zvládly skvěle. Trénovalo se jako obvykle dvakrát denně na ledě a dvakrát denně na suchu. Obě třídy také odehrály přátelské utkání s domácími HC Poděbrady. Kromě tréninků a zápasů byl pro hokejisty a hokejistky připraven bohatý doprovodný program jako například hokejové kvízy, olympijský den, promítání filmů, videorozbor přátelského utkání, návštěva finské sauny, draft po vzoru NHL nebo výlet do města či plavba parníkem.

Poprvé v historii vyrazil hokejový klub HC Teplice na soustředění. Ze tří variant lokalit se trenéři rozhodli pro sportovní areál v Poděbradech a rozhodně nelitovali. 

„ Soustředění splnilo svůj účel. V Poděbradech byly k trénování ideální podmínky i přes nepřízeň počasí. Na zimním stadionu jsme měli k dispozici rozcvičovnu a tělocvičnu, pro odpolední a večerní doprovodný program jsme využívali i učebnu nebo společenskou místnost. Dětem se líbilo, až na drobné šrámy jsme se vrátili všichni zdraví, jsem spokojen. Doufám jen, že příští rok se již zúčastní naše nejstarší ročníky v plném složení.“ uvádí šéftrenér klubu Martin Cimrman.

Podobně hodnotí pobyt v lázeňském městě i Ondřej Klement, hlavní trenér 5. třídy. „ Soustředění převýšilo očekávání z pohledu sportovního zázemí i ubytovacích a stravovacích služeb. Hráčům kemp zvýšil fyzickou kondici, posunul je v samostatnosti, podpořil soudržnost týmu a v neposlední řadě rozvinul hokejové dovednosti. Osobně vidím nedostatek ve slabé účasti hráčů 5. třídy. V příštím roce bych rád přivítal plný stav kategorie s minimálními absencemi.“

Fotky ze soustředění ke zhlédnutí a stažení níže.

Soustředění v Poděbradech 2021

Diskuze

Události

Žádné nadcházející události.

Najdete nás na Facebooku

Město Teplice Alpin Mont Servis, s.r.o. Bery Transport s.r.o. HAVE 2000 s.r.o. RedTrans TZK Teplice SITEZ s.r.o. KOVOSREAL s.r.o. PLATINUM NATURAL s.r.o. Pro-idea s.r.o. Ústecký kraj Marius Pedersen a.s. JP Clean Servis Hockey shop Teplice Severočeské doly a.s. KAPE číštení s.r.o. Čistá okna s.r.o. Sportaréna Teplice Fruit plus Vaníček Elektro

Počet návštěv: 38614
Posledních 30 dnů: 2572 | Posledních 7 dnů: 905 | Poslední den: 154

© 2022 HC Teplice Huskies | Všechna práva vyhrazena | karel.primus@hokejteplice.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne