HC Teplice Huskies

Vítejte na stránkách hokejového klubu
HC Teplice Huskies
www.hokejteplice.cz

První nábory Huskies proběhly na jedničku

První nábory Huskies proběhly na jedničku

Od neděle do úterý se na ledě Ice Arény u OC Olympia uskutečnila prví náborová akce našeho nově vznikajícího hokejového klubu HC Teplice Huskies. Na ledě se pod dohledem zkušených trenérů prohánělo po tři dny přes sto holek a kluků, cca 80 z nich projevilo zájem pokračovat v hraní hokeje.

Malí špunti předvedli trenérům své dovednosti, všichni zaujali a za svou snahu byli odměněni hokejovými propagačními předměty. S úsměvem na tváři se o první krůčky na ledě pokoušeli i ti, kteří se s ledním hokejem teprve seznamují.

Nábory na novém Zimáku budou pokračovat od druhé poloviny února, vždy v sobotu dopoledne. Stále se mohou hlásit další chlapci (ročníky 2010 a mladší) i dívky (ročníky 2009 a mladší).

Přesné termíny včetně data slavnostního otevření nového stadionu bude upřesněn. Sledujte proto náš web a sociální sítě.

Vedení klubu děkuje za váš zájem o nově vznikající oddíl a vzhledem ke spoustě dotazů a zpráv shrnuje odpovědi na nejčastěji kladené otázky:

Kdy začnete trénovat na Zimáku?
Kolaudace stavby by měla proběhnout v první půlce února. Předpokládáme, že v druhé půlce měsíce budeme moci vyjet se smečkou na led.

Jak často a v jaký čas budou tréninky?
Do konce dubna budou tréninky na ledě každý všední den od 16.00. To samozřejmě neznamená, že musíte být s dětmi na všech tréninkových jednotkách. Pro hokejové začátky postačí docházka 3x týdně. Další trénink plánujeme na nedělní dopoledne a v sobotu budou probíhat nábory. V průběhu dubna si zahrajeme určitě pár zápasů, popř. vyrazíme na turnaj.

Je hokej časově náročný?
V prvních letech ne. Víkendové zápasy jsou jednou za tři týdny. Rádi bychom děti vzali alespoň dvakrát za sezónu na víkendový turnaj. V pozdějším věku se však časové nároky zvyšují.

Musíme si pořídit vlastní hokejovou výstroj a výzbroj?
V začátku nemusíte. Naší snahou bude zajistit hokejovou výbavu k zapůjčení v co největším možném množství.

Budou se platit měsíční členské příspěvky?
Ano. Od příští sezony (2019/20) budou pravidelné měsíční příspěvky, neměly by přesáhnout částku 500,- Kč. Pro další sourozence bude příspěvek poloviční.

Budou trénovat malí hokejisté i v létě, když na Zimáku nebude led?
Samozřejmě. Dětem se budeme věnovat v květnu a červnu 3x týdně. Časy a místa tréninků ještě upřesníme. V suché přípravě budou děti pilovat všestranné dovednosti (míčové sporty, gymnastika, atletika) a tréninky budou probíhat zábavnou formou, plné her. Od nejmenších kategorií se taky zaměříme na kompenzační cvičení pod dohledem fyzioterapeutky.

Plánujete v létě pro děti prázdninové soustředění?
Ano plánujeme. Týdenní soustředění proběhne v srpnu, pravděpodobně v jeho druhé polovině. Náplň soustředění bude spočívat v kombinaci tréninků na ledě a na suchu. Ubytování a strava bude zajištěna přímo ve sportovní hale. V rámci soustředění se také vydáme za přírodou na hory a na další výlety.

Můžeme si koupit klubové oblečení?
Velmi nás těší váš zájem o naše klubové oblečení a propagační předměty. V brzké době se dozvíte více.

Pokud Vám nějaká odpověď chybí, či byste chtěli vědět více, napište nám na facebooku, pošlete email či se ozvěte na čísla v kontaktech.

Galerie k aktualitě

Diskuze

Události

Žádné nadcházející události pro tento tým.

Najdete nás na Facebooku

Město Teplice Alpin Mont Servis, s.r.o. Bery Transport s.r.o. Marius Pedersen a.s. Severočeské doly a.s. RedTrans JP Clean Servis Pro-idea s.r.o. Ústecký kraj

Počet návštěv: 9194
Posledních 30 dnů: 751 | Posledních 7 dnů: 196 | Poslední den: 24

© 2019 HC Teplice Huskies | Všechna práva vyhrazena | martin.cimrman@hokejteplice.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne