HC Teplice Huskies

Vítejte na stránkách hokejového klubu
HC Teplice Huskies
www.hokejteplice.cz

Další Týden hokeje proběhl na teplickém Zimáku

Další Týden hokeje proběhl na teplickém Zimáku

Celkem již potřetí se v rámci projektu Pojď hrát hokej konala na teplickém Zimáku oblíbená náborová akce Týden hokeje. Jaké je to být hokejistou si přišlo vyzkoušet 25 malých sportovců, kteří si s prvními krůčky na ledě poradili na výbornou.

Po uvítání, registraci a předání dárků se děti společně s trenéry HC Teplice vydaly na venkovní rozcvičku. Mezitím probíhala prezentace pro rodiče, kde se všichni přítomní dozvěděli podrobnější informace o klubu, trénincích a dalších aktivitách, akci Pojď hrát hokej, hokejové výstroji a podpoře klubu ze strany Českého hokeje.

Po návratu dětí z rozcvičky se většina z nich společně s rodiči poprvé seznámila s hokejovou výstrojí, ale vše se zvádlo a na led se šlo dle plánu.

„Nejprve jsme společně chvilku sledovali naše třeťáky, kteří hráli v jedné třetině minihokej  a pak už se děti vrhly na čtyři stanoviště, kde si vyzkoušely bruslení, střelbu na bránu nebo zdolávání překážkové dráhy“ říká šéftrenér klubu Martin Cimrman.

„Jsme moc rádi, že rodiče své děti na Zimák přivedli. Těšíme se až dorazí na první tréninky“ dodává kouč.

Pro děti, které by si chtěly také hokej vyzkoušet a čtvrteční nábor nestihly, je možnost navštívit trénink hokejové přípravky v průběhu celé sezóny. A to v úterý od 15:00, ve čtvrtek od 16:15 a v sobotu od 8:00. Aktuální rozpisy tréninků jsou k dispozici v sekci Tréninky.

 

Diskuze

Události

Žádné nadcházející události.

Najdete nás na Facebooku

Město Teplice Alpin Mont Servis, s.r.o. Bery Transport s.r.o. HAVE 2000 s.r.o. RedTrans TZK Teplice SITEZ s.r.o. KOVOSREAL s.r.o. PLATINUM NATURAL s.r.o. Pro-idea s.r.o. Ústecký kraj Marius Pedersen a.s. JP Clean Servis Hockey shop Teplice Severočeské doly a.s. KAPE číštení s.r.o. Čistá okna s.r.o. Sportaréna Teplice Fruit plus Vaníček Elektro

Počet návštěv: 33793
Posledních 30 dnů: 406 | Posledních 7 dnů: 154 | Poslední den: 29

© 2022 HC Teplice Huskies | Všechna práva vyhrazena | karel.primus@hokejteplice.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne