HC Teplice Huskies

Vítejte na stránkách hokejového klubu
HC Teplice Huskies
www.hokejteplice.cz

Mládežnické soutěže a turnaje běží v plném proudu

Mládežnické soutěže a turnaje běží v plném proudu

Téměř všechny kategorie HC Teplice už zasáhly do bojů v mládežnických soutěžích Českého hokeje. Druháci se svých prvních zápasů dočkají o následujícím víkendu. Do toho se konají turnaje Huskies cup napříč všemi ročníky a trenéři občas vyrazí se svými hráči i na turnaje v okolních městech. Zápasů má hokejová smečka dostatek a do hry se daří zapojit všechny hráče a hráčky. V dalších měsících se navíc mohou děti těšit na vícesportovní turnaje, kde si kromě hokeje vyzkouší i další sporty. V prosinci se také se na teplickém Zimáku budou konat vánoční turnaje.

Liga mladších žáků má za sebou již šesté kolo. Tepličtí šesťáci si drží v soutěži prozatím vyrovnanou bilanci. „K lepším výsledkům nám chybí větší klid při zakončení a důraz před oběma brankami. Pořád nás také čeká hodně práce na bruslení. Zatím jsme spokojeni tak napůl, ale v tréniních makají děti naplno, takže zlepšení určitě přijde“ říká šéftrenér klubu a hlavní trenér 6. třídy Martin Cimrman.

Prvních pár kol za sebou mají také soutěže 3., 4. a 5. tříd Ústeckého kraje. O víkendu čekají první ostré zápasy i hráče a hráčky 2. třídy.

Diskuze

Události

Žádné nadcházející události.

Najdete nás na Facebooku

Město Teplice Alpin Mont Servis, s.r.o. Bery Transport s.r.o. HAVE 2000 s.r.o. RedTrans TZK Teplice SITEZ s.r.o. KOVOSREAL s.r.o. PLATINUM NATURAL s.r.o. Pro-idea s.r.o. Ústecký kraj Marius Pedersen a.s. JP Clean Servis Hockey shop Teplice Severočeské doly a.s. KAPE číštení s.r.o. Čistá okna s.r.o. Sportaréna Teplice Fruit plus Vaníček Elektro

Počet návštěv: 33793
Posledních 30 dnů: 406 | Posledních 7 dnů: 154 | Poslední den: 29

© 2022 HC Teplice Huskies | Všechna práva vyhrazena | karel.primus@hokejteplice.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne