HC Teplice Huskies

Vítejte na stránkách hokejového klubu
HC Teplice Huskies
www.hokejteplice.cz

Světový víkend dívčího hokeje poprvé v Teplicích

Světový víkend dívčího hokeje poprvé v Teplicích

Na zimních stadionech v Teplicích a Porubě se konal Světový víkend dívčího hokeje nebo chcete-li World girls ice hockey weekend pod záštitou mezinárodní hokejové federace IIHF. Letošní ročník byl jubilejním desátým v pořadí a zapojilo se do něj celkem 32 zemí. Do Teplic zavítalo 40 mladých hokejistek včetně 9 členek místní hokejové smečky. Na ledě i v nedalekém tréninkovém centru si holky pořádně mákly a na závěr akce si zahrály pěkné zápasy v minihokeji.

Po delší době se to na teplickém Zimáku hemžilo mladými hokejistkami. Kromě děvčat z Teplic a okolních měst se akce zúčastnily i hráčky z pražskýc klubů, ale také např. z Náchoda, Nové Paky, Čáslavi či Karlových Varů. 

„ Jsme moc rádi, že se Světový víkend dívčího hokeje po roční pauze opět konal a velmi jsme uvítali i příležitost se na akci podílet jak organizačně tak i trenérským obsazením. Holkám se na našem Zimáku líbilo, na ledě vypadaly velmi dobře a bylo vidět, že je hokej a trénování baví“ pochvaluje nedělní událost šéftrenér klubu Martin Cimrman.

Více informací a fotografií naleznete zde.

Diskuze

Události

Žádné nadcházející události.

Najdete nás na Facebooku

Město Teplice Alpin Mont Servis, s.r.o. Bery Transport s.r.o. HAVE 2000 s.r.o. RedTrans TZK Teplice SITEZ s.r.o. KOVOSREAL s.r.o. PLATINUM NATURAL s.r.o. Pro-idea s.r.o. Ústecký kraj Marius Pedersen a.s. JP Clean Servis Hockey shop Teplice Severočeské doly a.s. KAPE číštení s.r.o. Čistá okna s.r.o. Sportaréna Teplice Fruit plus

Počet návštěv: 32623
Posledních 30 dnů: 559 | Posledních 7 dnů: 118 | Poslední den: 23

© 2022 HC Teplice Huskies | Všechna práva vyhrazena | karel.primus@hokejteplice.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne