HC Teplice Huskies

Vítejte na stránkách hokejového klubu
HC Teplice Huskies
www.hokejteplice.cz

Zástupci HC Teplice na trenérském semináři v Davosu

Zástupci HC Teplice na trenérském semináři v Davosu

Pro trenéry z Ústeckého kraje se konal trenérský seminář ve švýcarském Davosu, kterého se zúčastnili i zástupci HC Teplice. Ve vyhlášeném horském středisku měli čtyři dny na to, aby okoukli tréninky mládežnických kategorií, zázemí klubu a tréninkové podmínky v areálu zimního stadionu. Plánovaná návštěva utkání nejvyšší švýcarské soutěže místního A-týmu s Zugem bohužel nakonec nevyšla, ale i tak měli trenéři severočeských klubů velmi pestrý a náročný program.

Tréninky a zápasy mládežnických kategorií U15, U17 a U20. Prohlídka zimního stadionu, zázemí klubu a tréninkového centra. Prezentace trenérů mládeže HC Davos a následná diskuze, která se o pár hodin protáhla. Za čtyři dny i s cestou toho tedy trenéři stihli celkem dost.

„Seminář byl skvěle zorganizován, program byl náročný, ale zajímavý a přínosný. Čekal jsem hodně, ale stejně mě asi nejvíce zaujalo zázemí klubu a tréninkové podmínky, které v Davosu děti mají“ hodnotí ve zkratce šéftrenér HC Teplice Martin Cimrman.

Podrobnější hodnocení semináře očima šétrenéra HC Teplice ke zhlédnutí zde.

Diskuze

Události

Žádné nadcházející události.

Najdete nás na Facebooku

Město Teplice Alpin Mont Servis, s.r.o. Bery Transport s.r.o. HAVE 2000 s.r.o. RedTrans TZK Teplice SITEZ s.r.o. KOVOSREAL s.r.o. PLATINUM NATURAL s.r.o. Pro-idea s.r.o. Ústecký kraj Marius Pedersen a.s. JP Clean Servis Hockey shop Teplice Severočeské doly a.s. KAPE číštení s.r.o. Čistá okna s.r.o. Sportaréna Teplice Fruit plus

Počet návštěv: 32623
Posledních 30 dnů: 559 | Posledních 7 dnů: 118 | Poslední den: 23

© 2022 HC Teplice Huskies | Všechna práva vyhrazena | karel.primus@hokejteplice.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne