HC Teplice Huskies

Vítejte na stránkách hokejového klubu
HC Teplice Huskies
www.hokejteplice.cz

Vánoční turnaje na teplickém Zimáku jsou u konce

Vánoční turnaje na teplickém Zimáku jsou u konce

Na pořádání turnajů jsou v Teplicích zvyklí. Ty vánoční ale byly přece jen trošku jiné. O medaile se bojovalo osm dní v kuse a do hry zasáhlo celkem šest věkových kategorií. Domácí hokejové smečce se podařilo dvakrát dosáhnout na medailové pozice a tepličtí změřili síly i s týmy, se kterými se v sezóně příliš nepotkávají jako např. HC Sparta Praha, Rytíři Kladno nebo HC Meteor Třemošná. Oproti tradičním turnajům Huskies Cup bylo k vidění i několik novinek.

Výsledkově se domácím příliš nedařilo, organizačně ale téměř vše klaplo. „Až na pár týmů, které se nám omluvily z turnaje na poslední chvíli a problémy s karanténami ve školách snad vše vyšlo. Velké poděkování patří Tiboru Ondrušovi, který turnaje pořádal a všem z řad trenérů a rodičů, kteří pomáhali, co mohli. Všem se moc líbil fotokoutek, kde si mohli rodiče a děti vybrat z velkého množství fotografií. Líbila se i změna herního systému, kde si děti vyzkoušely i tzv. zápas o všechno“ říká šéftrenér klubu Martin Cimrman.

„Získali jsme pár medailí, hrála se spousta pěkných zápasů a do hry jsme poslali téměř všechny hráče. Takže celkově spokojenost“ dodává trenér.

Více fotografií z turnajů ke zhlédnutí zde.

Diskuze

Události

Žádné nadcházející události.

Najdete nás na Facebooku

Město Teplice Alpin Mont Servis, s.r.o. Bery Transport s.r.o. HAVE 2000 s.r.o. RedTrans TZK Teplice SITEZ s.r.o. KOVOSREAL s.r.o. PLATINUM NATURAL s.r.o. Pro-idea s.r.o. Ústecký kraj Marius Pedersen a.s. JP Clean Servis Hockey shop Teplice Severočeské doly a.s. KAPE číštení s.r.o. Čistá okna s.r.o. Sportaréna Teplice Fruit plus

Počet návštěv: 32623
Posledních 30 dnů: 559 | Posledních 7 dnů: 118 | Poslední den: 23

© 2022 HC Teplice Huskies | Všechna práva vyhrazena | karel.primus@hokejteplice.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne