HC Teplice Huskies

Vítejte na stránkách hokejového klubu
HC Teplice Huskies
www.hokejteplice.cz

O bruslení pro školky a školy je velký zájem. Termíny jsou obsazené

O bruslení pro školky a školy je velký zájem. Termíny jsou obsazené

Do konce dubna jsou obsazené všechny termíny pro bruslení škol a školek. Na podzim strávili trenéři HC Teplice s dětmi na ledě přes 40 hodin. Dalších téměř 80 hodin přidají v druhé půlce sezóny. Po předchozím roce, kdy se bruslení pro děti z Teplic a okolí sotva rozjelo, je to velmi pozitivní zpráva. Zájemce, kteří se ozvali v posledních dnech, musí již klub odmítat a posouvat na nový školní rok, ve kterém se pokusí navýšit počty trenérů a kapacitu ledové plochy.

Po Novém roce se ozvala řada zájemců o kurzy bruslení pro školky a školy. Na některé se už bohužel letos nedostane a budou si muset počkat na další sezónu. „Jsme moc rádi, že se naše kurzy bruslení líbí a že je o ně zájem. Trenéři odvádí výbornou práci a většina dětí je z tréninků na ledě nadšena. Téměř všichni za těch 10 hodin jezdí bez hrazdiček, někteří je odhazují po pár minutách. Spokojeně vypadají i paní učitelky. V příští sezóně bychom chtěli pár hodin přidat, tak snad se dostane na všechny“ uvádí spokojeně šéftrenér klubu Martin Cimrman.

 

Diskuze

Události

Žádné nadcházející události.

Najdete nás na Facebooku

Město Teplice Alpin Mont Servis, s.r.o. Bery Transport s.r.o. HAVE 2000 s.r.o. RedTrans TZK Teplice SITEZ s.r.o. KOVOSREAL s.r.o. PLATINUM NATURAL s.r.o. Pro-idea s.r.o. Ústecký kraj Marius Pedersen a.s. JP Clean Servis Hockey shop Teplice Severočeské doly a.s. KAPE číštení s.r.o. Čistá okna s.r.o. Sportaréna Teplice Fruit plus Vaníček Elektro

Počet návštěv: 35148
Posledních 30 dnů: 995 | Posledních 7 dnů: 223 | Poslední den: 26

© 2022 HC Teplice Huskies | Všechna práva vyhrazena | karel.primus@hokejteplice.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne