HC Teplice Huskies

Vítejte na stránkách hokejového klubu
HC Teplice Huskies
www.hokejteplice.cz

Týden hokeje opět na Zimáku. Dorazilo 27 malých hokejistů

Týden hokeje opět na Zimáku. Dorazilo 27 malých hokejistů

Na teplickém Zimáku se v rámci projektu Pojď hrát hokej opět konala oblíbená náborová akce Týden hokeje. Tentokrát si na zimní stadion našlo cestu přesně 27 nových zájemců a zájemkyň o lední hokej. Dětem se na ledě líbilo, své první bruslařské krůčky zvládly skvěle a trenéři HC Teplice se na všechny těší na nejbližším tréninku hokejové přípravky.

 

Po uvítání, předání dárků a registraci se budoucí členové hokejové smečky vydali s trenéry na krátkou venkovní rozcvičku, během které byla pro rodiče připravena prezentace, kde se dozvěděli vše o hokejovém klubu HC Teplice, trénincích a dalších aktivitách, akci Pojď hrát hokej, hokejové výstroji a podpoře klubu ze strany Českého hokeje.

Po prezentaci a návratu z rozcvičky se většina zúčastněných poprvé seznámila s hokejovou výstrojí. Vše se zvládlo na jedničku a na led vyrazily všechny děti včas.

„Po vstupu na led se dětí ujali naši trenéři a chvilku společně sledovali minihokej v podání naší 3. třídy. Poté se všichni rozprchli na nachystaná stanoviště, kde si vyzkoušeli základy bruslení, překážkovou dráhu, řádění s míči a také střelbu na branku“ říká šéftrenér klubu Martin Cimrman.

„Doufáme, že se u nás dětem a rodičům líbilo a že všechny brzy uvidíme na tréninku přípravky. Děkuji všem, kteří dorazili a také všem trenérům a pomocníkům za to, jak akci zvládli“ dodává kouč.

Pro děti, které by si chtěly také hokej vyzkoušet a čtvrteční nábor nestihly, je možnost navštívit trénink hokejové přípravky v průběhu celé sezóny. A to v úterý od 15:00, ve čtvrtek od 16:15 a v sobotu od 8:00. Aktuální rozpisy tréninků jsou k dispozici v sekci Tréninky.

Diskuze

Události

Žádné nadcházející události.

Najdete nás na Facebooku

Město Teplice Alpin Mont Servis, s.r.o. Bery Transport s.r.o. HAVE 2000 s.r.o. RedTrans TZK Teplice SITEZ s.r.o. KOVOSREAL s.r.o. PLATINUM NATURAL s.r.o. Pro-idea s.r.o. Ústecký kraj Marius Pedersen a.s. JP Clean Servis Hockey shop Teplice Severočeské doly a.s. KAPE číštení s.r.o. Čistá okna s.r.o. Sportaréna Teplice Fruit plus Vaníček Elektro

Počet návštěv: 35148
Posledních 30 dnů: 995 | Posledních 7 dnů: 223 | Poslední den: 26

© 2022 HC Teplice Huskies | Všechna práva vyhrazena | karel.primus@hokejteplice.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne