HC Teplice Huskies

Vítejte na stránkách hokejového klubu
HC Teplice Huskies
www.hokejteplice.cz

Global Girls´ Game 2022 v Teplicích

Global Girls´ Game 2022 v Teplicích

V říjnu loňského roku se na teplickém Zimáku proháněly hokejistky na akci Světový víkend dívčího hokeje. Tentokrát pořádal klub HC Teplice společně s Českým hokejem akci Global Girls´ Game. Jde o celosvětový projekt mezinárodní hokejové federace IIHF na podporu rozvoje dívčího hokeje, kdy se na různých místech planety hrají utkání mezi dvěma týmy a výsledky zápasů se následně sčítají. U nás se stejná akce konala o den dříve v Kuřimi, v dalších 36 zemích světa pak například v Istanbulu, Kapském Městě, Budapešti, Oslu, Tokiu, Amsterdamu a jako poslední se do hry zapojily v neděli večer hokejistky v anglickém Nottinghamu.

Do Teplic zavítalo celkem 42 mladých hráček. Dopoledne si zatrénovaly na ledě i na suchu a po krátké přestávce je čekalo setkání s členkou reprezentačního A - týmu a účastnicí olympijských her Anetou Lédlovou. Poté ještě sehrály utkání v minihokeji.

„Myslím, že se akce vydařila. Holky byly nadšené a spokojeně vypadali i rodiče. Všechny zvládly náročný program na jedničku, povedlo se i setkání s Anetou Lédlovou, která odpovídala na spoustu dotazů. Všem hráčkám děkuji za účast a trenérům za jejich skvělou práci na stanovištích a pomoc při organizaci akce“ hodnotí nedělní událost šéftrenér klubu Martin Cimrman.

Kompletní fotogalerii z akce naleznete zde.

Diskuze

Události

Žádné nadcházející události.

Najdete nás na Facebooku

Město Teplice Alpin Mont Servis, s.r.o. Bery Transport s.r.o. HAVE 2000 s.r.o. RedTrans TZK Teplice SITEZ s.r.o. KOVOSREAL s.r.o. PLATINUM NATURAL s.r.o. Pro-idea s.r.o. Ústecký kraj Marius Pedersen a.s. JP Clean Servis Hockey shop Teplice Severočeské doly a.s. KAPE číštení s.r.o. Čistá okna s.r.o. Sportaréna Teplice Fruit plus Vaníček Elektro

Počet návštěv: 35148
Posledních 30 dnů: 995 | Posledních 7 dnů: 223 | Poslední den: 26

© 2022 HC Teplice Huskies | Všechna práva vyhrazena | karel.primus@hokejteplice.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne