HC Teplice Huskies

Vítejte na stránkách hokejového klubu
HC Teplice Huskies
www.hokejteplice.cz

Trenéři HC Teplice se školili v učebně i na ledě

Trenéři HC Teplice se školili v učebně i na ledě

V prostorách teplického Zimáku a na ledové ploše se konal seminář pro trenéry HC Teplice. Program v učebně, kde se probírala metodika výchovy klubu, tréninková náplň, tréninky dovedností, chování trenérů a rodičů při zápasech ale také třeba příprava na blížící se akci Global Girl´s Game, vedl šéftrenér klubu Martin Cimrman. Do vedení tréninkové jednotky na ledě se zapojili i další trenéři klubu. První půlhodina patřila bruslení, ta druhá pak vedení kotouče a hrám na malém prostoru.

Na program v učebně jsou trenéři klubu zvyklí, porady se konají pravidelně několikrát za sezónu. Přímo na ledě se ale účastníci semináře potkali po delší době a všichni si náplň tréninku pochvalovali. 

„Rád bych poděkoval všem za účast a trenérům, co vedli program na ledě za skvělou práci. Škoda jen několika absencí, příště se snad sejdeme v kompletním složení“ hodnotí školení šéftrenér klubu Martin Cimrman.

Další školení bude s blížícím se koncem sezóny zaměřeno na suchou přípravu. Na ledě se trenéři opět sejdou v půlce letních prázdnin před letními příměstskými kempy.

Diskuze

Události

Žádné nadcházející události.

Najdete nás na Facebooku

Město Teplice Alpin Mont Servis, s.r.o. Bery Transport s.r.o. HAVE 2000 s.r.o. RedTrans TZK Teplice SITEZ s.r.o. KOVOSREAL s.r.o. PLATINUM NATURAL s.r.o. Pro-idea s.r.o. Ústecký kraj Marius Pedersen a.s. JP Clean Servis Hockey shop Teplice Severočeské doly a.s. KAPE číštení s.r.o. Čistá okna s.r.o. Sportaréna Teplice Fruit plus Vaníček Elektro

Počet návštěv: 35148
Posledních 30 dnů: 995 | Posledních 7 dnů: 223 | Poslední den: 26

© 2022 HC Teplice Huskies | Všechna práva vyhrazena | karel.primus@hokejteplice.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne