HC Teplice Huskies

Vítejte na stránkách hokejového klubu
HC Teplice Huskies
www.hokejteplice.cz

Huskies ukončili svou první kompletní sezónu

Huskies ukončili svou první kompletní sezónu

Poslední víkendové turnaje, poslední tréninky, zápasy dětí s rodiči, grilování, motokáry a další aktivity ukončily hokejovou sezónu 2021/2022. Po předchozích nedohraných ročnících mládežnických soutěží tak teplická hokejová smečka odehrála svou vůbec první kompletní sezónu. Nyní čeká hráče a hráčky týden odpočinku, poté se vrhnou do tréninků v rámci letní přípravy.

 

Předloňská sezóna se nedohrála. Loňská se až na pár kategorií ani nerozehrála. Letos to už konečně dopadlo a tepličtí hokejisté tak poprvé od založení klubu zvládli kompletní ročník mládežnických soutěží Českého hokeje a řadu dalších turnajů a zápasů.

„Sezóna byla už konečně dlouhá. Myslím, že jsme ji zvládli dobře a že byla úspěšná. Děti udělaly ve všech třídách velké pokroky, sehráli jsme pěkné zápasy, povedlo se nám vyhrát několik turnajů napříč všemi kategoriemi a zapojit nové trenéry. Do hokejové přípravky nám přibylo také dost dětí, takže celkově jsem spokojený“ hodnotí sezónu šéftrenér klubu Martin Cimrman.

Po týdnu volna se naplno rozjede letní příprava. Rozpis tréninků naleznete v sekci Tréninky.

 

 

Diskuze

Události

Žádné nadcházející události.

Najdete nás na Facebooku

Město Teplice Alpin Mont Servis, s.r.o. Bery Transport s.r.o. HAVE 2000 s.r.o. RedTrans TZK Teplice SITEZ s.r.o. KOVOSREAL s.r.o. PLATINUM NATURAL s.r.o. Pro-idea s.r.o. Ústecký kraj Marius Pedersen a.s. JP Clean Servis Hockey shop Teplice Severočeské doly a.s. KAPE číštení s.r.o. Čistá okna s.r.o. Sportaréna Teplice Fruit plus Vaníček Elektro

Počet návštěv: 35148
Posledních 30 dnů: 995 | Posledních 7 dnů: 223 | Poslední den: 26

© 2022 HC Teplice Huskies | Všechna práva vyhrazena | karel.primus@hokejteplice.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne