HC Teplice Huskies

Vítejte na stránkách hokejového klubu
HC Teplice Huskies
www.hokejteplice.cz

Letní příprava běží v plném proudu

Letní příprava běží v plném proudu

První týden v květnu měla hokejová smečka volno. Ten další už patřil úvodním tréninkům v rámci letní přípravy, která již běží v plném proudu a některé kategorie mají za sebou i fyzické testy. V tréninkovém centru a na hřišti ZŠ Na Stínadlech budou tepličtí Huskies trénovat do konce června. Na Zimáku se pak všichni sejdou v půlce prázdnin, kdy startují letní příměstské kempy. Přípravu na novou sezónu malým sportovcům zpestří také Den dětí, kde je čeká několik soutěží, atrakcí a odměn.

Do letní přípravy se zapojily všechny kategorie klubu včetně hokejové přípravky. Trenéři jsou zatím s průběhem přípravného období spokojeni. Jediné, co je v některých třídách trápí, je slabší docházka na tréninky.

„Tréninky se mi líbí, naši trenéří odvádějí slušnou práci a dobře vypadají i děti. Po roce je na nich vidět opět velké zlepšení a i při fyzických testech si nevedly vůbec špatně. Jen ta docházka nás v některých kategoriích trošku trápí, tak snad se to zlepší a budeme se v dalších týdnech scházet ve větších počtech“ uvádí šéftrenér klubu Martin Cimrman.

Diskuze

Události

Žádné nadcházející události.

Najdete nás na Facebooku

Město Teplice Alpin Mont Servis, s.r.o. Bery Transport s.r.o. HAVE 2000 s.r.o. RedTrans TZK Teplice SITEZ s.r.o. KOVOSREAL s.r.o. PLATINUM NATURAL s.r.o. Pro-idea s.r.o. Ústecký kraj Marius Pedersen a.s. JP Clean Servis Hockey shop Teplice Severočeské doly a.s. KAPE číštení s.r.o. Čistá okna s.r.o. Sportaréna Teplice Fruit plus Vaníček Elektro

Počet návštěv: 35148
Posledních 30 dnů: 995 | Posledních 7 dnů: 223 | Poslední den: 26

© 2022 HC Teplice Huskies | Všechna práva vyhrazena | karel.primus@hokejteplice.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne