HC Teplice Huskies

Vítejte na stránkách hokejového klubu
HC Teplice Huskies
www.hokejteplice.cz

Pro rodiče teplických Huskies se konal seminář

Pro rodiče teplických Huskies se konal seminář

Ve spolupráci s Centrem sportovní ortopedie a medicíny pořádal hokejový klub HC Teplice seminář pro rodiče malých hokejistů. Minulý rok zhatila pořádání semináře proticovidová opatření. Letos to už vyšlo, a tak se přes 30 rodičů dozvědělo spoustu zajímavých a důležitých informací. Hlavními tématy byla výživa malých sportovců, psychologie malých sportovců a kompenzační cvičení v ledním hokeji. Kapacita semináře byla naplněna a určitě se v další sezóně rodiče dočkají pokračování.

Tři zvolená témata všechny přitomné zaujala a přednášející odpovídali na velké množství dotazů a otázek. Velmi zajímavé přednášky si kromě rodičů pochvalovali i přítomní trenéři hokejového klubu.

„Seminář se vydařil nad očekávání. Potěšil mne velký zájem rodičů, protože kapacita pro posluchače byla velmi rychle naplněná. Za velký úspěch považuji také velký počet vzniklých diskuzí a dodatečných dotazů po skončení jednotivých témat“ hodnotí akci jeden z přednášejících a zároveň hlavní trenér 6. třídy Ondřej Klement.

„Jsem rád, že se seminář vydařil a v dalších letech na něj uričtě navážeme. Chtěl bych poděkovat všem rodičům za účast a všem přednášejícím za zajímavé prezentace a velmi užitečné informace“ dodává šéftrenér klubu Martin Cimrman.

Diskuze

Události

Žádné nadcházející události.

Najdete nás na Facebooku

Město Teplice Alpin Mont Servis, s.r.o. Bery Transport s.r.o. HAVE 2000 s.r.o. RedTrans TZK Teplice SITEZ s.r.o. KOVOSREAL s.r.o. PLATINUM NATURAL s.r.o. Pro-idea s.r.o. Ústecký kraj Marius Pedersen a.s. JP Clean Servis Hockey shop Teplice Severočeské doly a.s. KAPE číštení s.r.o. Čistá okna s.r.o. Sportaréna Teplice Fruit plus Vaníček Elektro

Počet návštěv: 35148
Posledních 30 dnů: 995 | Posledních 7 dnů: 223 | Poslední den: 26

© 2022 HC Teplice Huskies | Všechna práva vyhrazena | karel.primus@hokejteplice.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne