HC Teplice Huskies

Vítejte na stránkách hokejového klubu
HC Teplice Huskies
www.hokejteplice.cz

Novou sezónu odstartovaly letní kempy

Novou sezónu odstartovaly letní kempy

Po měsíci volna se rozjela nová hokejová sezóna 2022-2023. Již tradičně ji odstartovaly letní příměstské kempy, na kterých se po ledové ploše, venkovních hřištích a sportovní hale prohánělo oba dva týdny přes 60 hráčů a hráček. Kromě tréninků si děti užily také hokejovou angličtinu, výlet na hory, návštěvu centra města a závěrečný páteční zápas včetně draftu, slavnostního zahájení, předávání odměn a občerstvení.

Jako obvykle měly děti každý den čtyři tréninkové jednotky. Dvě na ledě a dvě na suchu. Kromě to ještě musely stihnout ostatní aktivity, které si pro ně připravili trenéři a samozřejmě odpočinek a zdravé svačinky.

„Daří se nám držet laťku kvality tréninků, kterou jsme si nastavili. To mi dělá velkou radost. Povedlo se nám zařadit menší změny programu, další doprovodné aktivity a na příští léto už vymýšlíme další možnosti a varianty. Velký dík patří všem trenérům, kteří odvedli skvělou práci a celému realizačnímu týmu za servis, který byl zajištěn pro děti i trénery během obou týdnů“ hodnotí letní kempy šéftrenér klubu Martin Cimrman.

Fotky z kempů ke shlédnutí a stažení zde.

Diskuze

Události

Žádné nadcházející události.

Najdete nás na Facebooku

Město Teplice Alpin Mont Servis, s.r.o. Bery Transport s.r.o. HAVE 2000 s.r.o. RedTrans TZK Teplice SITEZ s.r.o. KOVOSREAL s.r.o. PLATINUM NATURAL s.r.o. Pro-idea s.r.o. Ústecký kraj Marius Pedersen a.s. JP Clean Servis Hockey shop Teplice Severočeské doly a.s. KAPE číštení s.r.o. Čistá okna s.r.o. Sportaréna Teplice Fruit plus Vaníček Elektro

Počet návštěv: 35148
Posledních 30 dnů: 995 | Posledních 7 dnů: 223 | Poslední den: 26

© 2022 HC Teplice Huskies | Všechna práva vyhrazena | karel.primus@hokejteplice.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne