HC Teplice Huskies

Vítejte na stránkách hokejového klubu
HC Teplice Huskies
www.hokejteplice.cz

Páťáci makali na soustředění v Mělníku

Páťáci makali na soustředění v Mělníku

Přípravu na novou sezónu začala 5. třída na soustředění v Mělníku. Pod vedením nového hlavního trenéra Petra Maška hráči na ledě pilovali hlavně bruslení, nácvik přihrávky a zakončení. Kromě tréninků na ledě se makalo také na suchu, sehrálo se přátelské utkání s domácím HC Junior Mělník a nechyběly další aktivity jako návštěva koupaliště, výlet lodí, volba kapitána týmu a jeho asistentů nebo sledování českého národního týmu na mistrovství světa do 20 let.

Během týdne se toho stihlo opravdu dost. Za zmínku stojí ještě pravidelný ranní výběh, hokejový kvíz či videorozbor přátelského utkání. Poslední volné chvilky dne pak děti trávily hraním fotbálku a ping-pongu.

„Soustředění hodnotím kladně. Všichni makali na maximum svých sil. Děkuji trenérům a celému realizačnímu týmu za spolupráci během celého týdne. Měli jsem tu skvělé podmínky a všem se tu moc líbilo“ hodnotí akci hlavní trenér kategorie Petr Mašek.

Diskuze

Události

Žádné nadcházející události.

Najdete nás na Facebooku

Město Teplice Alpin Mont Servis, s.r.o. Bery Transport s.r.o. HAVE 2000 s.r.o. RedTrans TZK Teplice SITEZ s.r.o. KOVOSREAL s.r.o. PLATINUM NATURAL s.r.o. Pro-idea s.r.o. Ústecký kraj Marius Pedersen a.s. JP Clean Servis Hockey shop Teplice Severočeské doly a.s. KAPE číštení s.r.o. Čistá okna s.r.o. Sportaréna Teplice Fruit plus Vaníček Elektro

Počet návštěv: 35148
Posledních 30 dnů: 995 | Posledních 7 dnů: 223 | Poslední den: 26

© 2022 HC Teplice Huskies | Všechna práva vyhrazena | karel.primus@hokejteplice.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne