HC Teplice Huskies

Vítejte na stránkách hokejového klubu
HC Teplice Huskies
www.hokejteplice.cz

Dvě nejstarší kategorie ladily formu v Soběslavi

Dvě nejstarší kategorie ladily formu v Soběslavi

Před rokem cestovaly dvě nejstarší třídy HC Teplice na soustředění do Poděbrad. Letos se vydaly o kousek dál a to do jihočeské Soběslavi. Během týdne zvládli hráči a hráčky porci tréninků na ledě, v tělocvičně nebo na okolních sportovištích. Oba týmy sehrály přátelské utkání s domácím Spartakem Soběslav, stihl se výlet na rozhlednu a většina dětí si také poprvé vyzkoušela sjíždění řeky Lužnice. Starší parta si pobyt ještě o dva dny prodloužila a zúčastnila se turnaje starších žáků.

První dva dny teplická hokejová smečka statečně bojovala s deštěm. Změny v programu byly však minimální a od dalších dnů vše běželo dle plánu. Trenéři si chválili hlavně tmelení kolektivu a tréninkové podmínky v areálu TJ Spartak Soběslav.

„Soustředění splnilo nad míru očekávání. Díky možnostem místních sportovišť a spaní v chatkách v kempu propojilo sportovní předzávodní přípravu s utvářením kolektivu. Díky patří nejen zúčastněným trenérům, ale i několika rodičům, kteří vypomáhali v roli zdravotníka, trenéra nebo kustoda a vytvořili nadstandartně sehraný realizačním tým“ hodnotí soustředění hlavní trenér 6. třídy Ondřej Klement.

„Všechny tréninky proběhly podle plánu včetně zápasů a dalších aktivit, spaní v chatkách se dětem libilo, podmínky pro trénování jsou v Soběslavi parádní a výbornou práci odvedli všichni trenéři a celý realizační tým. Užili jsme si to“ dodává Martin Cimrman, hlavní trenér 7. třídy.

Diskuze

Události

Žádné nadcházející události.

Najdete nás na Facebooku

Město Teplice Alpin Mont Servis, s.r.o. Bery Transport s.r.o. HAVE 2000 s.r.o. RedTrans TZK Teplice SITEZ s.r.o. KOVOSREAL s.r.o. PLATINUM NATURAL s.r.o. Pro-idea s.r.o. Ústecký kraj Marius Pedersen a.s. JP Clean Servis Hockey shop Teplice Severočeské doly a.s. KAPE číštení s.r.o. Čistá okna s.r.o. Sportaréna Teplice Fruit plus Vaníček Elektro

Počet návštěv: 35148
Posledních 30 dnů: 995 | Posledních 7 dnů: 223 | Poslední den: 26

© 2022 HC Teplice Huskies | Všechna práva vyhrazena | karel.primus@hokejteplice.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne