HC Teplice Huskies

Vítejte na stránkách hokejového klubu
HC Teplice Huskies
www.hokejteplice.cz

O pohár primátora bojovalo šest kategorií

O pohár primátora bojovalo šest kategorií

Již tradičně se na konci prázdnin na teplickém Zimáku konal turnaj O pohár primátora města Teplice. Do hry zasáhlo celkem šest ročníků a odehrálo se přes šedesát utkání. U nejmladší kategorie se konečné umístění neřešilo. U těch starších si pak vítězství v turnaji odvezly celky Rytíři Kladno, Slovan Louny, Lev Slaný, Buldoci Neratovice a Letci Letňany. V nabité konkurenci se neztratila ani domácí hokejová smečka, která získala dvakrát stříbrné medaile.

Organizačně vše klaplo na jedničku. Slavnostních ceremoniálů se účastnil primátor statutárního města Teplice pan Hynek Hanza, pod jehož záštitou se konal již třetí ročník turnaje. Ve všech kategoriích se sehrály pěkné a vyrovnané zápasy a padala spousta gólů.

„Do turnaje jsme vstoupili s bojovnou náladou a nasazení do hry se nám povedlo udržet téměř celý den. V posledním zápase o vítězství v turnaji jsme však přestali bruslit a nechali tak soupeře dorovnat slibný náskok. Škoda, ponaučíme se z toho. Jinak parádní výkon, všichni si zaslouží pochvalu“ hodnotí turnaj pro ročníky 2014 Štěpán Tetřev, hlavní trenér 3. třídy.

„Odehráli jsem tři utkání s velmi kvalitními soupeři. Ukázala nám, že před sebou máme ještě spoustu práce. Na hře z posledního zápasu se ale rozhodně dá stavět“ uvádí k turnaji pro ročníky 2012 hlavní trenér 5. třídy Petr Mašek.

Fotky z turnaje ke zhlédhnutí a stažení zde.

 

Diskuze

Události

Žádné nadcházející události.

Najdete nás na Facebooku

Město Teplice Alpin Mont Servis, s.r.o. Bery Transport s.r.o. HAVE 2000 s.r.o. RedTrans TZK Teplice SITEZ s.r.o. KOVOSREAL s.r.o. PLATINUM NATURAL s.r.o. Pro-idea s.r.o. Ústecký kraj Marius Pedersen a.s. JP Clean Servis Hockey shop Teplice Severočeské doly a.s. KAPE číštení s.r.o. Čistá okna s.r.o. Sportaréna Teplice Fruit plus Vaníček Elektro

Počet návštěv: 35148
Posledních 30 dnů: 995 | Posledních 7 dnů: 223 | Poslední den: 26

© 2022 HC Teplice Huskies | Všechna práva vyhrazena | karel.primus@hokejteplice.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne