HC Teplice Huskies

Vítejte na stránkách hokejového klubu
HC Teplice Huskies
www.hokejteplice.cz

Cimrman: Turnaj se povedl, vše perfektně klapalo

Cimrman: Turnaj se povedl, vše perfektně klapalo

Turnaj 3 zemí hokejistek do 18 let, který se minulý týden uskutečnil v Teplicích, je už minulostí. Dopadl výborně, Češky ho vyhrály. Druhé skončilo Finsko, třetí bylo Japonsko. O duely byl velký zájem diváků, ceny předávaly osobnosti z vedení města Teplice, které pomohlo s organizací. Martin Cimrman, šéf HC Teplice Huskies a zároveň pro tento turnaj asistent na trenérské lavičce, je s uplynulým podnikem velmi spokojený.

Martine, jak jste s turnajem spokojený?
S turnajem je spokojenost veliká, povedl se po všech stránkách; po sportovní stránce se povedl i po organizační.

Pro teplický klub byl turnaj skvělou vizitkou. 
Jsem z turnaje nadšený. Chodili diváci, vytvořili velmi dobrou atmosféru. Perfektně fungovala organizace, to se zimáku moc povedlo. Přispělo nám i město, za to velmi děkujeme. Věřím, že v blízko budocnosti se reprezentační hokej do Teplic vrátí. Je to skvělé pro naše děti a rodiče, kteří můžou vidět na vlastní oči zajímavé zápasy, mít nějaké vzory na dosah. 

A co výkony holek?
Výkony holek byly trošku jako na houpačce. První zápasy nic moc, pak se to zvedl. Ten druhý zápas s Finskem holky předváděly to, co jsme po nich chtěli, bohužel se nám nedařilo proměňovat šance. Závěrečný duel proti Japonsku byl hodně na morál, holky byly unavené, ale zvládly to a turnaj vyhrály. 

I Japonky si zaslouží uznání, protože i v oslabení předvedly bojovný výkon. 
Určitě. Měly v kádru nemoc, která je oslabila. Moc jim děkujeme za to, že to nevzdaly a nastoupily. Hrály super, byly moc nepříjemné, dobře bruslily a rozhodně to s nimi nebylo jednoduché. 

Největším soupeřem Češek ale byly Finky. Co říct k jejich výkonům?
Předváděly svůj klasický bruslivý hokej, byly důrazné. Hrály dobře. Nám se je povedlo v tom druhém utkání přehrávat, holky hrály blízko u sebe, tlačily se do brány. Ale bohužel to tam nepadlo. Trefili jsme asi tři tyčky, v hlavě mi zvonily celou noc. Výkon byl ale super. 

Finky jsou soupeřkami, se kterými se lze srovnávat a mít podle nich měřítko, že? 
Ano. Přetahujeme se s nimi ve vyrovnaných zápasech. Je to tak ve všech kategoriích. Jsme spokojeni. 

Dobře se prezentovaly i Severočešky... 
Je to tak, měli jsme tu Plosovou z Liberce, Hujovou z Ústí, Slavíčkovou z Loun, a Dudkovou z Roudnice. Několik holek, snad osm plus gólmanka, bylo ze šestnáctky. Udělaly nám velkou radost svými výkony. To je pro nás velký příslib do nastávajících turnajů. Těším se na další akce s šestnáctkou. Ty holky, které byly v osmnáctce, by měly být po celou sezonu tahounkami. Snad se nám podaří zopakovat minulou sezónu, kdy to opravdu byla jízda; neprohráli jsme jediný zápas. 

 

Galerie k aktualitě

Diskuze

Události

Žádné nadcházející události.

Najdete nás na Facebooku

Město Teplice Alpin Mont Servis, s.r.o. Bery Transport s.r.o. HAVE 2000 s.r.o. RedTrans TZK Teplice SITEZ s.r.o. KOVOSREAL s.r.o. PLATINUM NATURAL s.r.o. Pro-idea s.r.o. Ústecký kraj Marius Pedersen a.s. JP Clean Servis Hockey shop Teplice Severočeské doly a.s. KAPE číštení s.r.o. Čistá okna s.r.o. Sportaréna Teplice Fruit plus Vaníček Elektro

Počet návštěv: 38614
Posledních 30 dnů: 2572 | Posledních 7 dnů: 905 | Poslední den: 154

© 2022 HC Teplice Huskies | Všechna práva vyhrazena | karel.primus@hokejteplice.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne