HC Teplice Huskies

Vítejte na stránkách hokejového klubu
HC Teplice Huskies
www.hokejteplice.cz

Přijďte fandit Huskies! Na Zimáku se o víkendu budou hrát hned čtyři mistráky

Přijďte fandit Huskies! Na Zimáku se o víkendu budou hrát hned čtyři mistráky

Minulý nepovedený víkend je pryč. Naše nejstarší týmy čekají další mistrovské zápasy a mají odhodlání odčinit výsledky z předchozího kola. Na Zimáku se našim fanouškům kromě nedělního Huskies Cupu pro ročníky 2013 a mladší představí další tři celky z naší smečky. Hned dva duely sehraje naše pátá třída. Tu čeká v pátek odpoledne dohrávka s Ústím nad Labem a v sobotu Děčín. Ten přiveze i své šesťáky. Sedmáci se v sobotu poměří s Litoměřicemi.

5. TŘÍDA  Liga mladších žáků "B"

Naši páťáci si můžou připadat jako extraligoví hokejisté v play-off. Během pár hodin nastoupí ke dvěma zápasům. Nejprve v dohrávce v pátek od 16:30 proti Ústí nad Labem, které má v tabulce jen o pět bodů víc. „Kluci a holky v týdnu na trénincích odvedli slušnou práci, kterou věřím, že zúročí i v utkání. Přiznám se, že proti Slovanu pomýšlím na tři body,“ řekl odvážně trenér Petr Mašek. V sobotu od 14 hodin pak jeho tým čeká souboj s druhým Děčínem, který šlape na paty vedoucím Lounům. „Těžký protivník. Rád bych dal prostor širšímu kádru,“ prozradil Mašek.


6. TŘÍDA - Liga mladších žáků "A"

Naše šestá třída bude hrát v sobotu taky na Zimáku od 11:30 proti Děčínu. Ten bude favoritem, výsledkově se mu daří lépe než našemu celku. „Soupeř je v tabulce čtvrtý, bude to náročná prověrka. Snad předvedeme lepší výkon než minulý víkend,”přej si kouč Ondřej Klement.


7. TŘÍDA - Liga starších žáků "B"

Také sedmáci budou mít komfort domácího stadionu, nemusí nikam k ligovému zápasu cestovat. V sobotu se utkají od 9 hodin proti Stadionu Litoměřice. „My jsme osmí, oni pátí, ale mají jen o čtyři body víc. Pro nás je to příležitost se k soupeři více přiblížit. Pokud odvedeme bojovný, poctivý výkon, myslím, že rozhodně nejsme bez šancí,“ řekl kouč Martin Cimrman.
 

4. TŘÍDA - HUSKIES CUP 2013 - neděle

9:30 / HC Teplice bílá - HC Draci Bílina, HC Teplice modrá - HK Lev Slaný
10:10 / HC Teplice bílá - HC Roudnice n./L., HC Draci Bílina - HK Lev Slaný
11:10 / HC Teplice bílá - HK Lev Slaný, HC Teplice modrá - HC Roudnice n./L.
11:50 / HC Roudnice n./L. - HK Lev Slaný, HC Teplice modrá – HC Draci Bílina
12:50 / HC Teplice bílá - HC Teplice modrá, HC Draci Bílina - HC Roudnice n./L.

 


 

 

Diskuze

Události

Žádné nadcházející události.

Najdete nás na Facebooku

Město Teplice Alpin Mont Servis, s.r.o. Bery Transport s.r.o. HAVE 2000 s.r.o. RedTrans TZK Teplice SITEZ s.r.o. KOVOSREAL s.r.o. PLATINUM NATURAL s.r.o. Pro-idea s.r.o. Ústecký kraj Marius Pedersen a.s. JP Clean Servis Hockey shop Teplice Severočeské doly a.s. KAPE číštení s.r.o. Čistá okna s.r.o. Sportaréna Teplice Fruit plus Vaníček Elektro

Počet návštěv: 38614
Posledních 30 dnů: 2572 | Posledních 7 dnů: 905 | Poslední den: 154

© 2022 HC Teplice Huskies | Všechna práva vyhrazena | karel.primus@hokejteplice.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne