HC Teplice Huskies

Vítejte na stránkách hokejového klubu
HC Teplice Huskies
www.hokejteplice.cz

Fajn víkend: Cenné skalpy páťáků a sedmáků a stříbro z domácího turnaje

Fajn víkend: Cenné skalpy páťáků a sedmáků a stříbro z domácího turnaje

Celkem povedený víkend mají za sebou týmy z naší smečky. Pátá třída dokázala teprve podruhé v sezóně zvítězit, v napínavém duelu složila ústecký Slovan. Výborně zahráli také sedmáci. Ti v atraktivním zápase přehráli Litoměřice. Na domácím Huskies Cupu pro ročníky 2013 a mladší jsme si vedli se střídavými úspěchy. Modrý tým bral stříbro, Bílému se vůbec nedařilo. Stejně jako šesté třídě. Ta v oslabené sestavě utrpěla debakl od Děčína.

4. TŘÍDA – Huskies Cup 2013

Na domácím turnaji Huskies Cup se představilo pět týmů ročníků 2013 a mladších. Náš klub postavil dva týmy. Modří získali stříbro, v přímém souboji o celkový triumf prohráli hned v úvodním zápase turnaje se Slaným 4:7, když neproměnili dvě trestná střílení. Bílým se vůbec nedařilo a zakončilo akci bez výhry. „Někteří kluci hráli dobře, ale někteří naopak nepřesvědčili. Musím pochválit Fílu Fleissiga a Danečka Breiteho,“ našel pozitiva Martin Cimrman, který vedl mužstvo v bílých dresech.

Výsledky:
HC Teplice Bílá - Draci Bílina 7:9 (sn 0:2), HC Teplice Modrá – Lev Slaný 4:7 (sn 0:1), HC Teplice Bílá - HC Roudnice n./L. 6:7 (sn 1:0), Draci Bílina - Lev Slaný 1:9, HC Teplice Bílá – Lev Slaný 3:13 (sn 1:0), HC Teplice Modrá - HC Roudnice n./L. 11:2 (sn 2:0), HC Roudnice n./L. - Lev Slaný 2:14 (sn 0:1), Huskies Teplice Modrá - Draci Bílina 17:5 (sn 2:0), HC Teplice Bílá – HC Teplice Modrá 4:11 (sn 1:2), Draci Bílina - HC Roudnice n./L. 1:4 (sn 2:0).

Pořadí: 1. Lev Slaný 14,5 bodu, 2. HC Teplice Modrá 10,5 bodu, 3. HC Roudnice n. L. 6 bodů, 4. Draci Bílina 4 body, 5. HC Teplice Bílá 2 body.

Sestavy:
HC Teplice Bílá: Breite – Beránek, Reichenbach, Langhammer, Bílek, Linhart, M. Primus, D. Primus, Fleissig, Bžoch.
HC Teplice Modrá: Votava – Matuš, Kašpar, Mácha – Ondruš, Kalvas, Kubrycht – J. Šlechta, Saba, Kettner.


5. TŘÍDA - Liga mladších žáků "B"

Páťáci slavili teprve druhou výhru v sezóně. Povedl se jim páteční dohrávaný duel 12. kola s ústeckým Slovanem, který ovládli 12:10. V úvodní třetině náš tým skóroval jednou, ale po první přestávce začal úřadovat. „Druhou periodu jsme jasně dominovali. Soupeř si musel vzít oddechovaný čas. Během necelých tří minut jsme odskočili z nerozhodného stavu na 7:3 a to byl zlom v utkání,“ ohlédl se za zápasem trenér Petr Mašek. Jeho celek se v závěru musel třást, aby cennou výhru udržel. Ústí se totiž v posledních čtyřech minutách třemi zásahy přitáhlo na jeden gól. „Asi jsme polevili v koncentraci. Naštěstí to dobře dopadlo,“ oddechl si kouč Mašek, který byl spokojený. „Tým makal, bojoval. Přestože jsme dostali rychlý gól, nepoložili jsme se. Super,“ lebedil si.

V sobotu dostal příležitost širší kádr, odpočívala třeba opora Eliška Nerglová. A na Děčín oslabený celek nestačil a schytal debakl 0:17. „Děčín měl vyrovnanější kádr, to rozhodlo,“ řekl Mašek, který dal v poslední třetině v brance příležitost Hýskému. „O výsledku už bylo jasno. Ale nebylo to tím, že by Urban chytal špatně,“ vysvětlil trenér.

HC Teplice – Slovan Ústí nad Labem 12:10 (1:2, 7:3, 4:5)
Branky Teplic:  16. Rubeš 0:1, 22. Gros (Nerglová) 2:2, 23. Maresch 3:2, 27. Beránek (Maresch, Pauza) 4:3, 28. Nerglová (Hammerschmied) 5:3, 29. Nerglová 6:3, 30. Maresch 7:3, 39. Gros 8:5, 45. Gros (Nerglová) 9:6, 47. Maresch (Hammerschmied) 10:6, 53. Nerglová (Zíchová) 11:7, 60. Nerglová (Gros) 12:10. Rozhodčí: Markl, Býna. Vyloučení 3:3.
Sestava Teplic: Šestal – Klement, Anft, Sládek, Pauza, Vobořil - Gros, Nerglová, Zíchová – Reichenbach, Beránek, Maresch – Trenda, Rubeš, Hammerschmied.

HC Teplice – HC Děčín 0:17 (0:4, 0:4, 0:9)
Rozhodčí: Pavlíček. Vyloučení 0:0.
Sestava Teplic: Urban (41. Hýský) – Anft, Pauza, Sládek, Novotný, Jirava, Hammerschmied – Rubeš, Mazhara, Trenda - Reichenbach, Beránek, Kopáček – Procházka, Vacková.


6. TŘÍDA - Liga mladších žáků "A"

Šestá třída musela skousnout další těžkou porážku. Proti Děčínu neměla nárok. „Slabý týmový výkon, na všech postech,“ byl zklamaný trenér Ondřej Klement, který postrádal tři opory Sluku, Urbana a Schlenze. „Proti silnému soupeři se jejich absence výrazně projevila,“ všiml si. Přesto se snažil najít drobná pozitiva. „Snad jen kolektivní výkon Jana Šestala a Vodráška, kteří v tomto prokázali vývoj,“ řekl Klement.

HC Teplice – HC Děčín 2:17 (0:7, 0:5, 2:5)
Branky Teplic: 46. V. Šlechta 1:13, 57. V. Šlechta 2:15. Rozhodčí: Pavlíček, Polívka. Vyloučení 0:0.
Sestava Teplic: M. Šestal – Mareschová, Klement, Vobořil, Rezková – Gros, Mareš, Vodráško – V. Šlechta, J. Šestal, Zichová – Meszároš.


7. TŘÍDA - Liga starších žáků "B"

Sedmá třída má za sebou povedený souboj s Litoměřicemi. „Dobrý týmový výkon,“ měl radost trenér Martin Cimrman. První třetinu pro sebe jeho tým získal 4:1, po pauze ale během chvilky o náskok přišel. „Nechali jsme soupeře zbytečně srovnat. Ale fajn, že jsme v závěru druhé třetiny ještě dokázali odskočit,“ potěšilo ho. Hattrick nasázeli Matěj Cimrman a Max Ševčík, čtyři nahrávky předvedl Dondit. „Od něj je potěšující, že měl asistence, protože kolikrát to bere až moc na sebe,“ řekl Cimrman. „Rozdělili jsme elitní útok, Ševčíka dali do druhé formace a na přesilovky chodili spolu. A kluci hráli opět výborně,“ líbilo se teplickému kouči. „Celkově to byl pěkný hokej. Hezky se na něj dívalo,“ dodal spokojený Cimrman.

HC Teplice – HC Stadion Litoměřice 8:6 (4:1, 2:3, 2:2)
Branky Teplic: 1. Cimrman (Dondit) 1:0, 3. Cimrman (Dondit) 2:0, 17. Ševčík (Brož) 3:0, 20. Ševčík (Řehák) 4:1, 35. Ševčík (Kordule, Dondit) 5:4, 39. Velek (Brož) 6:4, 43. Dondit (Ševčík) 7:4, 49. Cimrman (Dondit) 8:4. Rozhodčí: Druxa, Polívka. Vyloučení 5:6. Využití: 3:2. Oslabení: 0:1.
Sestava Teplic: Řehák – Kordule, Brož, Rubeš, Šidlo, Vobořilová – Bukač, Cimrman, Dondit – Velek, Ševčík, Řehák – Kohlmistrová, Skýva, Lode.

 

Diskuze

Události

Žádné nadcházející události.

Najdete nás na Facebooku

Město Teplice Alpin Mont Servis, s.r.o. Bery Transport s.r.o. HAVE 2000 s.r.o. RedTrans TZK Teplice SITEZ s.r.o. KOVOSREAL s.r.o. PLATINUM NATURAL s.r.o. Pro-idea s.r.o. Ústecký kraj Marius Pedersen a.s. JP Clean Servis Hockey shop Teplice Severočeské doly a.s. KAPE číštení s.r.o. Čistá okna s.r.o. Sportaréna Teplice Fruit plus Vaníček Elektro

Počet návštěv: 38614
Posledních 30 dnů: 2572 | Posledních 7 dnů: 905 | Poslední den: 154

© 2022 HC Teplice Huskies | Všechna práva vyhrazena | karel.primus@hokejteplice.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne