HC Teplice Huskies

Vítejte na stránkách hokejového klubu
HC Teplice Huskies
www.hokejteplice.cz

Holky a kluci, přijďte ve čtvrtek na nábor! Dorazí Šlégr i televizní štáb

Holky a kluci, přijďte ve čtvrtek na nábor! Dorazí Šlégr i televizní štáb

Teplice se těší na další hokejový nábor, který po delší době proběhne bez jakýkoliv omezení a restrikcí. V rámci svazové akce Týden hokeje si kluci a holky z Teplicka můžou přijít vyzkoušet zdarma nejpopulárnější zimní sport ve čtvrtek, startujeme v 16 hodin! 

Teplický zimní stadion hostil podobné náborové akce za dobu své téměř čtyřleté existence už několikrát, trenéři Huskies díky nim nabrali spoustu zkušeností. „Vždy jsme byli s účastí spokojeni. Někdy přišlo více dětí, někdy méně, ale vždy ty počty tak nějak splnily naše očekávání. Tentokrát nejsou žádná omezení, tak věříme, že účast bude hojná a že naši hokejovou smečku rozšíříme o nové hokejisty a hokejistky," říká na úvod šéftrenér HC Teplice Martin Cimrman. 

Klub ze Stínadel tentokrát věnoval ještě více svého úsilí do propagace, Cimrman přibližuje, jak probíhala. „Chodili jsme po školkách a školách, kde jsme rozdávali letáky, zároveň jsme zasílali maily. A také jsme vylepovali plakáty a letáčky v restauracích, kavárnách. Věříme, že nám propagace pomůže, že si děti přijdou se svými rodiči užít pěkné odpoledne. Připravujeme několik stanovišť, na kterých zažijí spoustu legrace; můžou si vyzkoušet své dovednosti. Myslím, že u toho opět bude hodně legrace a zábavy. Naše děti připraví ukázku minihokeje, dorazí i maskot Českého hokeje a televizní štáb." 

Na teplický zimák se chystá za dětmi i jedna velká legenda. Není jí nikdo jiný, než olympijský vítěz, mistr světa, vítěz extraligy a v neposlední řadě také držitel Stanley Cupu, bývalý výtečný obránce Jiří Šlégr! „Měl by dorazit, všichni se na něj těšíme. Pro děti i rodiče bude určitě skvělé vidět ho na ledě," potvrzuje Cimrman známé jméno. 

Na hokejový nábor můžou dorazit děti bez jakýchkoliv bruslařských a hokejových zkušeností. Rodiče, kteří mají představu, že hokej je drahý sport, by měli nyní zbystřit. „Není to pravda. Se zapůjčení hokejové výstroje a výzbroje můžeme na začátku pomoct. Navíc svaz podporuje každé dítě, které s hokejem začne, poukazem na nákup hokejové výstroje a výzbroje v hodnotě 1 500 korun," upozorňuje Cimrman. 

Šéf teplického hokejového klubu zároveň vyzývá všechna děvčata, která baví sport a ráda by vyzkoušela právě hokej, ať odhodí veškerý ostych. „Spousta holek a i jejich rodičů se hokeje bojí, má plno předsudků. Ale hokej dnes hrají holky běžně. Například v našem klubu jich máme opravdu hodně. Dobře se nám s nimi pracuje, máme s nimi zkušenosti. Teplice zkrátka fandí holčičímu hokeji, o čemž svědčí i to, že se tu nedávno konal Turnaj tří zemí kategorie žen do 18 let." 
 

Diskuze

Události

Žádné nadcházející události.

Najdete nás na Facebooku

Město Teplice Alpin Mont Servis, s.r.o. Bery Transport s.r.o. HAVE 2000 s.r.o. RedTrans TZK Teplice SITEZ s.r.o. KOVOSREAL s.r.o. PLATINUM NATURAL s.r.o. Pro-idea s.r.o. Ústecký kraj Marius Pedersen a.s. JP Clean Servis Hockey shop Teplice Severočeské doly a.s. KAPE číštení s.r.o. Čistá okna s.r.o. Sportaréna Teplice Fruit plus Vaníček Elektro

Počet návštěv: 38614
Posledních 30 dnů: 2572 | Posledních 7 dnů: 905 | Poslední den: 154

© 2022 HC Teplice Huskies | Všechna práva vyhrazena | karel.primus@hokejteplice.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne