HC Teplice Huskies

Vítejte na stránkách hokejového klubu
HC Teplice Huskies
www.hokejteplice.cz

HC Teplice Huskies z.s.

Duchcovská 395/100, Řetenice, 415 03 Teplice

Vznik klubu

Jakmile jsme se dozvěděli, že se v Teplicích bude stavět nový zimní stadion, okamžitě jsme si začali pohrávat s myšlenkou obnovit hokejový oddíl. Utvořili jsme partu bývalých hráčů, kteří hokejově vyrostli na dnes již zbouraném stadionu, s cílem vrátit hokeji důvěru a začít budovat novou éru tohoto sportu. Vážíme si podpory a spolupráce s městem, která je nadstandardní a jsme přesvědčeni, že se nám postupnými krůčky podaří vybudovat silný mládežnický klub, který si bude zakládat na pevných zásadách a kamarádských vazbách.

Jako symbol klubu jsme zvolili severského psa husky. Jsme Severočeši, chceme vytvořit správnou hokejovou smečku severských psů.

Kdo jsme

Bývalí tepličtí hokejisté se silnou vazbou na region a město.
Trenérsky, organizačně a administrativně zkušení odborníci.
Vedení s jasnou představou o fungování klubu.
Zapálení nadšenci, kteří žijí hokejem.

Naše cíle

Chceme být moderní.
Chceme být otevření.
Chceme být vidět.
Chceme dělat věci bez kompromisů.

Staň se i ty členem naší smečky!

Žádné nadcházející události pro tento tým.

Najdete nás na Facebooku

Město Teplice Alpin Mont Servis, s.r.o. Bery Transport s.r.o. Marius Pedersen a.s. Severočeské doly a.s. RedTrans JP Clean Servis Pro-idea s.r.o. Ústecký kraj

Posledních 30 dnů: 811 | Posledních 7 dnů: 177 | Poslední den: 24